شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 132652 | |

کارگردان نمایش «مزا مزا» اعلام کرد که قصد دارد این اثر نمایشی را در آذرماه سال جاری در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه ببرد.

کارگردان نمایش «مزا مزا» اعلام کرد که قصد دارد این اثر نمایشی را در آذرماه سال جاری در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه ببرد.

سیروس همتی نویسنده و کارگردان نمایش «مزا مزا» که به تازگی اجرای عمومی آن در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر به پایان رسید، درباره احتمال اجرای مجدد این اثر نمایشی به مهر گفت: با حمایت تهیه کننده نمایش «مزا مزا» و در صورت ایجاد شرایط مناسب، قصد دارم بار دیگر این اثر نمایشی را روی صحنه ببرم و این بار عمارت نوفل لوشاتو مکان اجرای «مزا مزا» خواهد بود.

او درباره زمان مدنظر برای اجرای مجدد «مزا مزا» افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده آذرماه سال جاری این نمایش را مجدد روی صحنه خواهیم برد. همتی درباره احتمال وجود تغییرات در گروه بازیگری نمایش «مزا مزا» اظهار کرد: در اجرای پایانی نمایش «مزا مزا» در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به بازیگران نمایش اعلام کردیم که قصد اجرای مجدد این نمایش را داریم و آنها نیز اعلام آمادگی کردند.

این نویسنده و کارگردان تئاتر درباره دیگر فعالیت‌های خود گفت: قرار است در چهارمین نشست «کوتاه با داستان» و به دعوت آقای سید مهدی شجاعی داستان «پدر» را روز یکشنبه ۶ آبان در فرهنگسرای اندیشه بخوانم. در این نشست آقای رضا امیرخانی و دکتر علی فامیان نیز حضور دارند. او تاکید کرد: این نشست‌ها که در اولین یکشنبه هر ماه برگزار می‌شود فرصت خوبی برای علاقه‌مندان به داستان نویسی است زیرا با حضور استادان این عرصه شرایطی مانند یک کلاس درس فراهم می‌شود تا نقاط قوت و ضعف خود را بشناسند.

همتی در پایان درباره موضوع داستان «پدر» گفت: این داستان به رابطه یک پدر و دختر می‌پردازد و یکی از هشت داستان کتاب «ننه کاراته» نوشته خودم است که توسط نشر نیستان چاپ شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران