شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 132647 | |

اسپایک لی کارگردان «بلک‌ک‌کلنزمن» اعلام کرد که روی اسپین‌آف «مرد عنکبوتی» کار نمی‌کند. به گزارش کامیک‌بوک مووی، ماه‌ها پس آنکه اعلام شده بود اسپایک لی فیلم «نگهبان شب/Nightwatch»

اسپایک لی کارگردان «بلک‌ک‌کلنزمن» اعلام کرد که روی اسپین‌آف «مرد عنکبوتی» کار نمی‌کند. به گزارش کامیک‌بوک مووی، ماه‌ها پس آنکه اعلام شده بود اسپایک لی فیلم «نگهبان شب/Nightwatch» را برای کمپانی سونی کارگردانی خواهد کرد، کارگردان «بلک‌ک‌کلنزمن» بطور رسمی این موضوع را رد کرد.

اسپایک لی کارگردان سینما که به تازگی فیلم موفق «بلک‌ک‌کلنزمن» را ساخته است، تمایلی به اینکه استعدادش را صرف ساخت فیلم «نگهبان شب» اسپین آف «مرد عنکبوتی» کند، ندارد. اسپایک لی در مصاحبه با اسکرین رنت گزارش‌هایی که اعلام می‌کرد این کارگردان قصد ساخت اسپین‌آف «مرد عنکبوتی» را دارد، رد کرد.

کارگردان «مالکوم ایکس» درباره این پرسش که آیا قصد ساخت یک فیلم مجزا از قهرمان دنیای مارول را دارد به سادگی پاسخ داد: نه.

ماه مارس امسال آخرین باری بود که نام لی در ارتباط با فیلم «نگهبان شب» در رسانه‌ها ذکر شده بود. این کارگردان موفق سینما به تازگی به دلیل انتقاد تندش علیه جان وین و جان فورد از اسطوره‌های سینمای امریکا خبرساز شده است. او در سخنرانی خود در لندن درباره این دو شخصیت گفت که از جان وین و جان فورد متنفر است چون آنها بومیان امریکا را به شکل وحشی و حیوان نمایش می‌دادند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران