شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 130789 | |

فیلم ترسناک «راهبه» با ادامه فروش خوب خود در بازارهای داخلی و خارجی، پرفروش‌ترین فیلم از مجموعه «تسخیر» شده است.

فیلم ترسناک «راهبه» با ادامه فروش خوب خود در بازارهای داخلی و خارجی، پرفروش‌ترین فیلم از مجموعه «تسخیر» شده است. به گزارش ورایتی، فیلم ترسناک و فراطبیعی «راهبه» همچنان به سلطه خود بر سینماهای خارج از ایالات متحده امریکا ادامه می‌دهد. بنا بر گزارش‌ها اگر این حجم فروش پا بر جا بماند این تریلر برادران وارنر برای چهارمین هفته پیاپی در جایگاه نخست باکس آفیس بین الملل قرار می‌گیرد. «راهبه» این آخر هفته بیش از ۱۶ میلیون دلار در ۸۰ کشور دنیا فروش داشته است که مجموع فروش خارج از امریکای آن را به ۲۲۱ میلیون دلار رساند. این فیلم هم اکنون با مجموع فروش جهانی۳۳۰ میلیون دلاری خود پرفروش‌ترین فیلم از مجموعه فیلم‌های ترسناک «Conjuring - تسخیر» است.

«راهبه» که پنجمین قسمت از مجموعه تسخیر به حساب می‌آید این هفته بهترین عملکرد را با ۲.۳ میلیون دلار فروش در ۳۶۷ سالن سینمای فرانسه داشته است و بعد از آن با ۱.۷ میلیون دلار در ۱۷۹۵ سالن در روسیه و ۱.۴ میلیون دلار در ۴۲۹ سینمای ایتالیا بالاترین آمار فروش را داشته است.

در جایگاه دوم «جانی انگلیش دوباره حمله می‌کند» از کمپانی یونیورسال قرار دارد که جدیدترین فیلم از سری جانی انگلیش - یا به آنچه در ایران معروف شده «مستربین پلیس می‌شود» - است. این کمدی جاسوسی با بازی روآن آتکینسون با ۲.۳ میلیون دلار فروش، بهترین عملکرد را در اندونزی داشته است و پس از آن فنلاند با ۶۰۰ هزار، هندوستان با ۵۰۰ هزار و نروژ با ۴۰۰ هزار دلار بالاترین فروش را داشته‌اند. تا کنون مجموع فروش بین‌المللی «جانی انگلیش دوباره حمله می‌کند» به بیش از ۴۴ میلیون دلار رسیده است. این فیلم ۲۶ اکتبر (۴ آبان) در ایالات متحده امریکا روی پرده می‌رود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران