شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 130703 | |

آناپورنا پیکچرز فیلم زندگینامه‌ای دیک چنی با عنوان «معاون» را ۲۵ دسامبر ۲۰۱۸ اکران می‌کند. به گزارش ورایتی، فیلم «معاون» با حضور کریستین بیل در نقش دیک چنی،

آناپورنا پیکچرز فیلم زندگینامه‌ای دیک چنی با عنوان «معاون» را ۲۵ دسامبر ۲۰۱۸ اکران می‌کند. به گزارش ورایتی، فیلم «معاون» با حضور کریستین بیل در نقش دیک چنی، ایمی آدامز در نقش لین چنی، استیو کارل در نقش دونالد رامسفلد و سم راکول در نقش جرج دبلیو بوش قرار است روز ۲۵ دسامبر ۲۰۱۸ اکران شود.

داستان این فیلم نشان می‌دهد که چگونه دیک چنی از یک کارمند اداری در واشنگتن به آرامی به یکی از قدرتمندترین مردان جهان در مقام معاون رییس‌جمهوری جرج دبلیو بوش تبدیل می‌شود و امریکا و جهان را دچار تغییر می‌کند. چنی پیش از آنکه بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ معاون جرج دبلیو بوش شود به عنوان رییس دفتر ریچارد نیکسون و جرالد فورد روسای جمهور پیشین امریکا و همچنین وزیر دفاع جرج بوش پدر فعالیت داشت.

او همچنین بین سال‌های ۹۵ تا ۲۰۰۰ رییس و مدیرعامل شرکت خدمات نفتی هالیبرتون بود. آدام مک کی این فیلم را براساس فیلمنامه‌ای از خودش کارگردانی کرده است و برد پیت نیز یکی از تهیه‌کنندگان فیلم است. پس از موفقیت فیلم «رکود بزرگ» اثر آدام مک کی، به نظر می‌رسد انتخاب ماه دسامبر برای اکران «معاون» از سوی کمپانی آناپورنا پیکچرز نشان‌دهنده آن است که این فیلم نیز برای رقابت در اسکار شانس زیادی دارد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران