شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 130207 | |

سخنگوی کارگروه اکران درباره احتمال پخش مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال در سالن‌های سینما توضیح داد.

سخنگوی کارگروه اکران درباره احتمال پخش مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال در سالن‌های سینما توضیح داد. هشتادوهشتمین مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال که به دربی معروف است، روز پنجشنبه پنجم مهرماه برگزار می‌شود و احتمال پخش آن در سالن‌های سینما وجود دارد.غلامرضا فرجی، سخنگوی کارگروه اکران، درباره انتشار برخی اخبار پیرامون پخش مسابقه استقلال و پرسپولیس در سینماها گفت: هیچ درخواستی از سوی سینماداران برای پخش این مسابقه در سالن‌های سینما واصل نشده و تصمیمی درباره آن گرفته نشده است. او ادامه داد: طبیعی است اگر سالن‌های سینما درخواستی در این زمینه داشته باشند آن را باید به کارگروه اکران ارایه کنند و ما در جلسه دوشنبه دوم مهرماه آن درخواست را بررسی و درباره آن تصمیم‌گیری می‌کنیم.

فرجی همچنین درباره اکران فیلم‌های کمدی در ماه محرم گفت: براساس آیین‌نامه کارگروه اکران، نمایش فیلم‌های کمدی در ایام عزاداری ممنوع است و بر همین اساس ما اکران و نمایش فیلم‌های کمدی را از ابتدای محرم ممنوع کردیم.

او ادامه داد: با توجه به پایان دهه اول محرم فیلم‌های کمدی می‌توانند از روز چهارشنبه چهارم مهرماه در سینماهای سراسر کشور اکران شوند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران