شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 129658 | |

کامران قدکچیان کارگردان سینما از اکران «انتهای خیابان مهر» با پخش کنندگی شرکت هدایت فیلم بعد از ماه‌های محرم و صفر خبر داد. کارگردان سینما درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت:

کامران قدکچیان کارگردان سینما از اکران «انتهای خیابان مهر» با پخش کنندگی شرکت هدایت فیلم بعد از ماه‌های محرم و صفر خبر داد. کارگردان سینما درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: در حال حاضر مشغول بازنویسی فیلمنامه «عشق بدون پروانه» و فراهم کردن مقدمات پیش تولید این اثر هستیم از همین رو فکر می‌کنم حدود یک ماه دیگر پیش تولید «عشق بدون پروانه» را که یک اثر اجتماعی خانوادگی است، آغاز کنیم. ما در عین حال مشغول مذاکره با بازیگران برای حضور در این اثر هستیم اما هنوز حضور هیچکدام از آنها قطعی نشده از همین رو هنوز برنامه‌ریزی دقیقی برای آغاز فیلمبرداری نداریم.

او افزود: در حال حاضر کارهای اکران فیلم دیگر من با عنوان «انتهای خیابان مهر» هم در حال انجام است که فکر می‌کنم بعد از ماه‌های محرم و صفر با پخش کنندگی شرکت هدایت فیلم اکران عمومی شود. قدکچیان درباره دیگر اثرش با نام «جنون» به مهر گفت: ما به تازگی پروانه نمایش این اثر که در ابتدا «روح» نام داشت و سپس آن را به «جنون» تغییر دادیم به پخش کنندگی موسسه رسانه‌های تصویری را دریافت کرده ایم و امیدواریم بتوانیم آن را در زمان مناسبی به نمایش بگذاریم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران