شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 129575 | |

جدیدترین نقاشی حسین محجوبی با عنوان «آرامش در طبیعت پاک» در ششمین جشنواره بین‌المللی «هنر برای صلح» رونمایی و به نمایش گذاشته می‌شود.

جدیدترین نقاشی حسین محجوبی با عنوان «آرامش در طبیعت پاک» در ششمین جشنواره بین‌المللی «هنر برای صلح» رونمایی و به نمایش گذاشته می‌شود. جدیدترین نقاشی حسین محجوبی با عنوان «آرامش در طبیعت پاک» که به تازگی خلق شده است، در ششمین جشنواره بین‌المللی «هنر برای صلح» رونمایی و به نمایش گذاشته می‌شود.

بر این اساس، ششمین جشنواره بین‌المللی «هنر برای صلح» با حضور این پیشکسوت نقاشی در روز جمعه ۲۳ شهریورماه در پردیس سینمایی ملت افتتاح می‌شود. یکی از دغدغه‌های همیشگی حسین محجوبی که در نقاشی‌های طبیعت، درخت‌ها و اسب‌هایش بروز می‌کند، تصویر کردن فضایی به دور از ماشینیزم، غوغا و آلودگی‌های تولیدی انسان‌ها است که در نقاشی اخیر او نیز مشهود است. «آرامش در طبیعت پاک» علاوه بر این دغدغه، صلح و دوستی و زندگی را به معنای واقعی به نمایش می‌گذارد. این تابلوی نقاشی در ابعاد ۲ متر در ۲ متر و با تکنیک رنگ روغن کار شده است.

ششمین جشنواره بین‌المللی «هنر برای صلح» با موضوع محیط زیستو با حضور هنرمندانی از ایران و ۳۱ کشور جهان ساعت ۱۷ جمعه ۲۳ شهریورماه در گالری پردیس ملت افتتاح خواهد شد. در این دوره از جشنواره بیش از ۲۵۰ اثر در رشته‌های نقاشی، عکس، مجسمه، چیدمان، گرافیک، ویدئو آرت، سینما و تئاتر با موضوعات مربوط به صلح و محیط زیست به نمایش گذاشته می‌شود و ۶۴ اثر در بخش عکس، ۳۴ اثر در بخش مجسمه، ۷۶ اثر در بخش نقاشی، ۱۰ اثر در بخش چیدمان، ۷ اثر در بخش ویدیوآرت، ۴۱ اثر در بخش فیلم و ۱۷ اثر در بخش تئاتر و پرفورمنس در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران