شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 129392 | |

فیلم کوتاه «با من» در ماه سپتامبر در سه جشنواره خارجی حضور می‌یابد. فیلم کوتاه «با من» ساخته آزاده قچاق به سه جشنواره خارجی که در ماه سپتامبر برگزار می‌شوند، راه یافت.

فیلم کوتاه «با من» در ماه سپتامبر در سه جشنواره خارجی حضور می‌یابد. فیلم کوتاه «با من» ساخته آزاده قچاق به سه جشنواره خارجی که در ماه سپتامبر برگزار می‌شوند، راه یافت. این فیلم در بخش مسابقه جشنواره بین‌المللی فیلم «پورتو مادرین» که در آرژانتین برگزار می‌شود، شرکت دارد. این جشنواره با هدف حمایت از کارگردان‌های جدید از سراسر دنیا برگزار می‌شود.

امسال پنجمین دوره «پورتو مادرین» است و از ۷ تا ۱۳ سپتامبر برابر با ۱۶ تا ۲۲ شهریور ماه برگزار می‌شود.

همچنین این فیلم کوتاه به تازگی به بخش مسابقه جشنواره فیلم «فول بلوم» در کارولینای شمالی راه یافته است. جشنواره فیلم «فول بلوم» از ۱۳ تا ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۸ برابر با ۲۲ تا ۲۴ شهریورماه برگزار می‌شود.

«بامن» در جشنواره بین‌المللی «موندنس» نیز به نمایش درمی‌آید. این جشنواره که با عنوان فستیوال فیلم بدون مرز شناخته می‌شود، از سال ۲۰۰۰ هر ساله با هدف حمایت و تشویق فیلمسازان مستقل سراسر جهان و کشف مفاهیم و استعدادهای جدید و روش‌های نوین داستان‌گویی در امریکا برگزار می‌شود.

نمایش آثار برگزیده و اهدای جوایز نوزدهمین دوره این رویداد بین‌المللی همزمان ۱۵ و ۱۶ سپتامبر برابر با ۲۴ و ۲۵ شهریور در بولدر، ایالت کلرادو برگزار می‌شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران