شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 128219 | |

آنوراگ کاشیاپ فیلمساز هندی گفته است قصد دارد فیلمی بسازد که باید یکی از بازیگرانش ایرانی باشد و او در جست‌وجوی پیدا کردن بازیگر این نقش است. به گزارش میرور بمبئی، آنوراگ کاشیاپ گفته است در حال تهیه

آنوراگ کاشیاپ فیلمساز هندی گفته است قصد دارد فیلمی بسازد که باید یکی از بازیگرانش ایرانی باشد و او در جست‌وجوی پیدا کردن بازیگر این نقش است. به گزارش میرور بمبئی، آنوراگ کاشیاپ گفته است در حال تهیه مقدمات یک فیلم بلند بین‌المللی است که آنگیرا‌دار و یک بازیگر ایرانی نقش‌آفرینان اصلی آن هستند. این فیلم در آسیا و اروپا فیلمبرداری می‌شود.

در حالی که آنوراگ کاشیاپ درگیر درام رمانتیک جدیدش با بازی آبیشک باچان، تاپسی پانو و ویکی کوشال است، گفته پروژه بعدی‌اش فیلمی بین‌المللی با عنوان «طلاق» است که از یک داستان واقعی الهام گرفته شده است. این فیلم سفر احساسی ۲ دو زن را از بخش‌های مختلف دنیا روایت می‌کند.

او گفته است با آنگیرا‌دار قرارداد بازی در این فیلم را امضا کرده است و در جست‌وجوی یافتن بازیگر نقش اصلی دیگرش است که باید بازیگر زنی ایرانی باشد. بازیگران نقش مکمل این فیلم آلمانی خواهند بود.

آنوراگ گفته است این فیلم به زبان آلمانی، دری و پشتو ساخته و اواخر ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ اکران می‌شود. وی افزوده است این فیلم در چند کشور فیلمبرداری خواهد شد. به گفته او، این داستان آنقدر جذاب بوده که وی پیش از نوشته شدن فیلمنامه‌اش آن را پسندیده است. خاطرا خان و کاترین ویلکس این فیلمنامه را نوشته‌اند و نورهان سکرسی تهیه کننده آن خواهد بود. او از تهیه‌کنندگان فیلم آلمانی «محو شدگی» بود که جایزه گلدن گلوب را برای بهترین فیلم خارجی زبان امسال دریافت کرد. فاتح آکین کارگردان آن فیلم نیز که از دوستان آنوراگ است از دیگر تهیه کنندگان این فیلم خواهد بود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران