شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 127711 | |

دبیر جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک درباره خیمه‌ها و چادرهایی که شهرداری تهران در محوطه تئاتر شهر و بسیار بدسلیقه برپا کرده است، گفت: نمی‌دانم چرا مسوولان شهرداری آنقدر کج‌سلیقه هستند!

دبیر جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک درباره خیمه‌ها و چادرهایی که شهرداری تهران در محوطه تئاتر شهر و بسیار بدسلیقه برپا کرده است، گفت: نمی‌دانم چرا مسوولان شهرداری آنقدر کج‌سلیقه هستند! تئاتر شهر دارد هویتش را از دست می‌دهد و روز به روز تبدیل به فاجعه می‌شود.

در محوطه تئاتر شهر و در آستانه برگزاری هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک، خیمه‌ها و چادرهایی با عنوان فروش سوغات برپا شده که چهره تئاتر شهر و فضای فرهنگی آن را مخدوش کرده است. مرضیه برومند دبیر جشنواره در نشست خبری خود به این موضوع معترض شد.

برومند گفت: همه ما باهم باید اعتراض کنیم؛ همین غرفه‌ها و بازارچه‌ها را با سلیقه‌تر می‌توان زد. ضمن اینکه اینجا هویتش تئاتر و فرهنگ است، می‌توان جای بهتری برای این بازارچه‌ها یافت. این هنرمند تئاتر ضمن اظهار تاسف از ایجاد چنین شرایطی برای محوطه تئاتر شهر گفت: من به آقای اسدی، رییس تئاتر شهر هم گفتم کسی که مدیر تئاتر شهر می‌شود تمام حواسش به اطراف آن است نه خود مجموعه فرهنگی. فکر می‌کنم برای بروز چنین اتفاقاتی باید اعتراض عمومی به شهرداری داشته باشیم. پیمان شریعتی، معاون اجرایی جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک هم گفت: باید از شورای شهر تهران این موضوع را پیگیری کرد. تیم کنونی شورای شهر تهران بابت فرهنگی بودنش رای گرفته و باید توجه ویژه‌تر به مراکز فرهنگی داشته باشد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران