شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 127167 | |

در حالی که سینماهای امریکا شاهد اکران فیلم‌های جدید در هفته گذشته بودند، «ماموریت غیر ممکن» تام کروز به راحتی توانست راس باکس آفیس را همچنان در اختیار داشته باشد

 

در حالی که سینماهای امریکا شاهد اکران فیلم‌های جدید در هفته گذشته بودند، «ماموریت غیر ممکن» تام کروز به راحتی توانست راس باکس آفیس را همچنان در اختیار داشته باشد. به گزارش ورایتی، تام کروز به راحتی توانست از رقیبی چون «وینی پو» که به تازگی اکران خود را شروع کرد، پیشی بگیرد و در راس باکس آفیس باقی بماند.

«ماموریت غیرممکن: فال آوت» با فروش ۳۵ میلیون دلاری از نمایش در ۴۳۹۵ سالن سینما همچنان در راس باکس آفیس ماند، در حالی که «کریستوفر رابین» فیلم جدید کمپانی دیزنی از مجموعه «وینی پو» از نمایش در ۳۶۰۲ سالن سینما ۲۵ میلیون دلار کسب کرد. ششمین فیلم از مجموعه جاسوسی تام کروز تاکنون ۱۲۴ میلیون دلار در امریکای شمالی فروش کرده و فروش بین المللی آن تاکنون بیش از ۲۰۵ میلیون دلار بوده است. این در حالی است که این فیلم از ۳۱ آگوست در چین اکران می‌شود.

«کریستوفر رابین» اولین فیلم کمپانی دیزنی پس از «چروکی در زمان» است که امسال نتوانسته راس باکس آفیس را به تصرف خود درآورد. این نسخه زنده اقتباسی از شخصیت‌های «وینی پو» است که در بازار بین المللی ۴.۸ میلیون دلار فروش کرده و در اولین آخر هفته اکرانش در مجموع ۲۹.۵ میلیون دلار فروخته است. این فیلم با بودجه ۷۵ میلیون دلاری ساخته شده و بیش از ۶۰ درصد مخاطبان آن را خانواده‌ها تشکیل می‌دهند. در این میان ۵۶ درصد تماشاگران این فیلم را زنان تشکیل داده‌اند. در این فیلم اوان مک گرگور در نقش کریستوفر بزرگسال بازی کرده است.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران