شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 127085 | |

یک نوازنده موسیقی کلاسیک کشورمان به منظور شرکت در یک فستیوال معتبر اروپایی و تک نوازی در ارکستری شناخته شده به کشور چک سفر می‌کند. امین غفاری نوازنده ویولن

یک نوازنده موسیقی کلاسیک کشورمان به منظور شرکت در یک فستیوال معتبر اروپایی و تک نوازی در ارکستری شناخته شده به کشور چک سفر می‌کند.  امین غفاری نوازنده ویولن در توضیح تازه‌ترین فعالیت‌های خود در عرصه موسیقی اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته روز ۲۳ مرداد ماه سال ۹۷ به همراه ارکستر فیلارمونیک باکو کنسرتی را در تالار وحدت تهران خواهیم داشت و قبل از اجرای یاد شده، در کنسرتی همراه با ارکستر مجلسی «سوک» در کشور چک به عنوان سولیست حضور پیدا می‌کنم.   او در ادامه به مهر گفت: در این کنسرت که در قالب فستیوال معتبر موسیقی «کروملو» جمهوری چک برگزار می‌شود، کنسرتو ویولن می‌ماژور اثر باخ برای مخاطبان اجرا می‌شود.

به گفته او، ارکستر مجلسی «سوک» از مشهورترین ارکسترهای جمهوری چک است که سابقه زیادی در عرصه اجرا دارد. این نوازنده در پایان گفت: بسیار خوشحالم که می‌توانم اولین تجربه سولیستی خود را با ارکستر درجه یک اروپایی تجربه کنم و امیدوارم بتوانم نماینده خوبی باشم. این کنسرت روز چهارشنبه ٨آگوست در کشور چک و در قالب فستیوال معتبر کروملو برگزار می‌شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران