شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 127082 | |

سریال «امریکایی‌ها» موفق شد تا از انجمن منتقدان تلویزیونی امریکا (TCA) چهار جایزه دریافت کند. به گزارش ورایتی، انجمن منتقدان تلویزیونی امریکا سریال «امریکایی‌ها»

 سریال «امریکایی‌ها» موفق شد تا از انجمن منتقدان تلویزیونی امریکا (TCA) چهار جایزه دریافت کند. به گزارش ورایتی، انجمن منتقدان تلویزیونی امریکا سریال «امریکایی‌ها» را با ۳ جایزه از جوایز سالانه این انجمن در سال ۲۰۱۸، روانه خانه کرد. این درام جاسوسی محصول FX جایزه دستاورد فوق‌العاده درام و نیز بهترین برنامه سال را برد و کری راسل بازیگر آن نیز جایزه دستاورد فردی در درام را از آن خود کرد. با بردن این سه جایزه، این سریال می‌تواند به دریافت دیگر جوایز تلویزیونی سال مطمئن باشد. چهارمین جایزه FX نیز برای «ترور جیانی ورساچی: داستان جنایی امریکایی» نصیب این شبکه شد که دستاور فوق‌العاده در فیلم و سریال را برد. بیش از ۲۰۰ منتقد و کارشناس تلویزیونی و روزنامه‌نگار که اعضای انجمن منتقدان تلویزیونی هستند در ۱۳ بخش برندگان سی و چهارمین دوره این جوایز سالانه را انتخاب کردند.

از دیگر برندگان مهم این جوایز، درامی از بی‌بی‌سی امریکا با عنوان «کشتن ایو» بود که جایزه برنامه جدید را برد. کمدی «جای خوب» NBC هم بهترین کمدی شناخته شد. راشل برازنان بازیگر «خانم میزل شگفت انگیز» هم جایزه دستاورد در کمدی را دریافت کرد. «آنتونی بوردین: بخش‌های ناشناخته» نیز که پس از مرگ این برنامه ساز تلویزیونی به نمایش درآمد دستاورد ویژه در بخش خبر و اطلاع‌رسانی را برد. این مراسم در بورلی هیلتون بورلی هیلز برگزار شد و رابین تد مجری مراسم بود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران