شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 126747 | |

دبیر سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در پاسخ به سوالی مبنی بر استقلال دبیر هنری جشنواره و آیین‌نامه جشنواره تئاتر فجر متذکر شد:

دبیر سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در پاسخ به سوالی مبنی بر استقلال دبیر هنری جشنواره و آیین‌نامه جشنواره تئاتر فجر متذکر شد: باید به کسانی که نگران استقلال من به عنوان دبیر جشنواره هستند بگویم که وقتی شهرام کرمی این مساله را با من در میان گذاشت من از همان ابتدا بر استقلالم به عنوان دبیر جشنواره تاکید داشتم. تا به حال هم کرمی برادرانه پای کار ایستاده است و نه مخالفتی با من داشته نه مساله‌یی را به من تحمیل کرده است. من به یکپارچگی سیستم بسیار اعتقاد دارم و معتقدم یکی از رکن‌های این یکپارچگی هماهنگی با مدیر بالادستی است. ما داریم برادرانه و همدلانه و با اخوت کارمان را پیش می‌بریم.

نادر برهانی مرند ادامه داد: من نه تنها موافق آیین‌نامه هستم بلکه به آن معتقدم چون وقتش بود که چنین رویداد بزرگی آیین‌نامه و چارچوب مشخصی داشته باشد. این آیین‌نامه کمی شتابزده نوشته شده است اما قرار است با همراهی شهرام کرمی و تیمی از افراد یک بازنگری روی آن صورت گیرد تا برای سال آینده به شکلی مطلوب تحویل دبیر آینده شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران