شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 126668 | |

«ماموریت غیرممکن- فال‌آوت» با فروش بیش از ۶۱ میلیون دلار در افتتاحیه خود در امریکا در صدر باکس‌آفیس نشست. به گزارش ورایتی، تام کروز با قسمت جدید

«ماموریت غیرممکن- فال‌آوت» با فروش بیش از ۶۱ میلیون دلار در افتتاحیه خود در امریکا در صدر باکس‌آفیس نشست.  به گزارش ورایتی، تام کروز با قسمت جدید «ماموریت غیرممکن» یکی از بهترین دستاوردهای این مجموعه را تجربه کرد. این فیلم بازگشتی دوباره برای کروز است که با فیلم‌های اخیرش از جمله «مومیایی» و «جک ریچر: هرگز برنگرد» موفقیت چندانی کسب نکرده بود. کمپانی پارامونت با اکران «ماموریت غیرممکن- فال‌آوت» فروشی 61.5 میلیون دلاری را در سه رو نخست نمایش این فیلم در امریکا ثبت کرد. این فیلم با نمایش در ۴۳۸۶ سالن سینما موفق شد بهترین افتتاحیه این مجموعه را به دست آورد. فیلم «فال آوت» ‌در بازار بین‌المللی نیز ۹۲میلیون دلار فروخت. این مبلغ از افتتاحیه فیلم در ۳۶ بازار بین‌المللی به دست آمده است. این در حالی است که چین از ۳۱آگوست به تماشای این فیلم می‌نشیند. پیش از این فیلم، قسمت دوم این مجموعه با فروش 57.8 میلیون دلار رکورددار بود زیرا «ماموریت غیرممکن: ملت سرکش» در افتتاحیه 55.5 میلیون دلار فروخته بود. با این حال بالاترین فروش در افتتاحیه فیلمی از تام کروز هنوز متعلق به «جنگ دنیاها» است که فروش 64.8 میلیون دلاری را کسب کرده بود.

درعین حال پرفروش‌ترین قسمت این مجموعه «ماموریت غیرممکن: پروتوکل روح» بود که 694.7میلیون دلار در مجموع در دنیا فروش کرد. این مجموعه تاکنون ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار در جهان فروخته است. این مجموعه از سودآورترین محصولات پارامونت پیکچرز بوده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران