شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 126514 | |

گالری «۷artgallery» استانبول میزبان آثار هنرمندان ایرانی خواهد بود که با موضوع امید و صلح آثاری را خلق کرده‌اند.

گالری «۷artgallery» استانبول میزبان آثار هنرمندان ایرانی خواهد بود که با موضوع امید و صلح آثاری را خلق کرده‌اند. نمایشگاهی تحت عنوان «امید» در گالری «۷artgallery» استانبول برپا خواهد شد که آثاری از هنرمندانی ایرانی را که با موضوع امید به خلق اثر پرداخته‌اند، به نمایش درخواهد آورد.

در این نمایشگاه ۱۵ هنرمند حضور دارند که آثار آنها به امید، نشان دادن امید در کشورمان و پرچمداران صلح ایران در کشورهای دیگر، خلق شده که این سفیران هنری صلح و امید از این هفته در «۷artgallery» در استانبول ترکیه نمایش آثار خود را آغاز خواهند کرد.

در کنار این آثار پرفورمنسی نیز با موضوع امید اجرا خواهد شد. تکنیک، متریال و سبک‌های مختلفی از نقاشی در این نمایشگاه به نمایش درخواهد آمد تا هنردوستان و مجموعه‌داران تمام شیوه‌های هنری را در یک نمایشگاه کنار هم ببینند.

دلیل اصلی چیدمان این نمایشگاه با موضوعیت امید و صلح در این بود که نشان دهد هنرمندان ورای سیاست‌های سیاستمداران راه امیدواری را برای خود و دیگران همیشه خواسته و می‌خواهند. این قشر به دور از هرگونه مرز جغرافیایی و مرز سیاسی حرف‌های پرامید خود را برای امیدبخشی به جامعه و برای نشان دادن صلح‌خواهی همیشگی ایرانیان به ترکیه خواهند برد.

ساویز شالچیان، اسما نجفی، بابک خدادادکوچکی، فرناز ذوالفقاری، سارا نکویی‌فرد، فاطمه صالحی، لادن مشیرفاطمی، ملیسا صباغی، گلناز حسینی، فائزه رنجبر، یلدا فخیمی، سیمین بایرامی، مریم ابراهیم‌زاده، مریم مزروعی و عاطفه سهی آثارشان در این نمایشگاه به نمایش درخواهد آمد.

این نمایشگاه از دوم آگوست تا پانزدهم این ماه (یازدهم مرداد تا ۲۴ مرداد) در گالری «۷artgallery» برپا خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۰ به این گالری در استانبول، خیابان استقلال، محله گالاتا، خیابان سردار اکرام، پلاک ۱۶ مراجعه کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر در ایران می‌توانند با تلفن ۸۶۰۷۲۶۰۲ تماس بگیرند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران