شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 126436 | |

کامران قدکچیان کارگردان «قصیده‌یی برای کارون» بیان کرد که این فیلم سرمایه‌گذار خارجی داشت ولی به دلیل مشکلات دلار، او از همکاری پشیمان شد.

کامران قدکچیان کارگردان «قصیده‌یی برای کارون» بیان کرد که این فیلم سرمایه‌گذار خارجی داشت ولی به دلیل مشکلات دلار، او از همکاری پشیمان شد.  کامران قدکچیان کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «قصیده‌یی برای کارون» عنوان کرد: ساخت این فیلم سینمایی به دلیل مشکلات مالی به عقب افتاد و ما در نظر داریم ابتدا «عشق بدون پروانه» را که به تازگی پروانه ساخت دریافت کرده است، بسازیم و سپس سراغ ساخت «قصیده‌یی برای کارون» برویم.

او افزود: «قصیده‌یی برای کارون» سرمایه‌گذار خارجی داشت اما به دلیل نوسانات ارزی و بالارفتن قیمت دلار این سرمایه‌گذار پشیمان شد و با توجه به اینکه همه امکانات ساخت این اثر در دست او بود ما عملا دیگر نتوانستیم «قصیده‌یی برای کارون» را بسازیم از همین رو حتی اگر سرمایه‌گذار داخلی هم اظهار تمایل می‌کرد، نمی‌توانستیم این کار را بکنیم.

قدکچیان ضمن بیان این مطلب که قسمت‌هایی از این فیلم در کویت، قسمت‌هایی در ترکیه و بخشی از «قصیده‌یی برای کارون» در تهران فیلمبرداری می‌شود، عنوان کرد: ما صبر می‌کنیم تا کمی شرایط اقتصادی کشور ثابت شود سپس این سرمایه‌گذار را راضی می‌کنیم تا مجدد با ما همکاری کند. «قصیده‌یی برای کارون» درباره یک مساله روزمره اجتماعی در بستری عاشقانه است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران