شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 126117 | |

ویل اسمیت به لطف حضور در مراسم اختتامیه جام جهانی فوتبال به پرمخاطب‌ترین بازیگر شبکه‌های اجتماعی بدل شد. به گزارش هالیوود ریپورتر،

ویل اسمیت به لطف حضور در مراسم اختتامیه جام جهانی فوتبال به پرمخاطب‌ترین بازیگر شبکه‌های اجتماعی بدل شد. به گزارش هالیوود ریپورتر، ویل اسمیت جایگاه نخست مخاطب را در شبکه‌های اجتماعی به دست آورد. این جایگاه به لطف مخاطب ۱. ۳ میلیون نفری در یک هفته کسب شد و رشدی ۲۷۰ درصدی را تجربه کرد.  ویل اسمیت و نیکی جم خواننده و آهنگساز امریکایی همراه با ایرا ایسترِفی خواننده اهل کوزوو آهنگ رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را در مراسم اختتامیه در ورزشگاه لوژنیکی مسکو اجرا کردند.

او که مطالبی را با همراهی پسرش جیدن از جام جهانی فیفا ۲۰۱۸ پست می‌کرد، برای تبریک به کاردی ب و آفست ۲ خواننده رپ برای تولد نخستین فرزندشان به نام «کولتور» یا «فرهنگ» در ۱۶ جولای نیز مخاطب زیادی داشت.  این رده‌بندی به طبقه‌بندی پرمخاطب‌ترین بازیگران در شبکه‌های اجتماعی شامل فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، یو تیوب و گوگل پلاس می‌پردازد. پس از اسمیت، لین مانوئل میراندا و دواین جانسون جای دارند. جانسون که هفته پیش در رده هفت بود به مدد اکران فیلم جدیدش با عنوان «آسمانخراش» جایگاه بهتری پیدا کرد. تیلر پری نیز برای نخستین‌بار وارد این رده‌بندی شده و در جایگاه چهارم قرار گرفته است. وی ۴۴۵ هزار مخاطب در فیس بوک داشت و ۱۲۲ هزار لایک خورد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران