شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 126038 | |

تهیه‌کننده «زندگی از نو» از اتمام تدوین و صداگذاری این سریال خبر داد. تهیه‌کننده سریال «زندگی از نو» گفت: با اتمام کار تدوین، این سریال در مرحله صداگذاری، انتخاب موسیقی و... قرار گرفته است.

تهیه‌کننده «زندگی از نو» از اتمام تدوین و صداگذاری این سریال خبر داد.  تهیه‌کننده سریال «زندگی از نو» گفت: با اتمام کار تدوین، این سریال در مرحله صداگذاری، انتخاب موسیقی و... قرار گرفته است.

او ادامه داد: تصویربرداری این مجموعه در استان گیلان (شهر تالش) انجام شده است. رضا کیانیان، علیرضا خمسه، ستاره اسکندری، مینا جعفرزاده، کمند امیر سلیمانی، آرش مجیدی، خیام وقار، ژیلا آل رشاد، حدیث نیکرو، مجید پتکی، امیر حامد و... هنرمندانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند. این سریال در ۲۶ قسمت ۴۲ دقیقه‌یی به کارگردانی علی محمد قاسمی برای گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید شده است. «زندگی از نو» داستان زوج جوانی است که به شمال می‌روند و کمپ گردشگری ایجاد می‌کنند. این مجموعه به مولفه‌هایی چون محیط زیست و اقتصاد می‌پردازد. آزیتا رصافی، لیلا نادری و مرضیه خدیوی (نویسندگان اولیه فیلمنامه)، مریم امینی (بازنویسی فیلمنامه) آندرانیک خچومیان (مدیر تولید)، مهرداد یزدانی (دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز)، علیرضا خورشید (طراح گریم)، هومن معصومی (طراح صحنه و لباس)، آرزو ابراهیمی (منشی صحنه)، محمد رسولی (مدیر تصویربرداری)، حسین بشاش و مهرداد دادگری (صدابردار)، علی اصغر صائبی (تدوین) از عوامل این سریال هستند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران