شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 125863 | |

مجید علیزاده آهنگساز و نوازنده پیانو از برگزاری کنسرتی ویژه در قالب سومین فستیوال شب‌های موسیقی در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران خبر داد.

مجید علیزاده آهنگساز و نوازنده پیانو از برگزاری کنسرتی ویژه در قالب سومین فستیوال شب‌های موسیقی در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران خبر داد. مجید علیزاده با اشاره به جزئیات این کنسرت توضیح داد: قرار بر این است که پنج‌شنبه ۲۸ تیرماه در قالب سومین فستیوال شب‌های موسیقی در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران کنسرتی داشته باشیم و موسیقی فیلم‌های برگزیده سینما و دریافت‌کننده جایزه اسکار را برای مخاطبان اجرا کنیم.

او ادامه داد: این کنسرت در ابتدا قرار بود به صورت تک نوازی برگزار شود اما پس از مدتی تصمیم گرفتم برای پرهیز از یکنواختی ساز ویولن سل را نیز اضافه کنم و به همین دلیل غزاله شیرازی مدتی است به گروه ما پیوسته است. ۲ هنرمند در حوزه وُکال نیز همراه ما خواهند بود که تصور می‌کنم با توجه به چارچوبی که در نظر گرفته‌ایم، می‌تواند کنسرت متفاوتی باشد. این نوازنده پیانو درباره محتوای کنسرت به مهر گفت: آنچه در این کنسرت در نظر گرفته شده اجرای موسیقی در فضای نئوکلاسیک است ولی برخی از آنها الهام گرفته از آثار سینمایی با فضای موسیقی کلاسیک اما با ساختار امروزی است که قطعات آوازی نیز برای آن در نظر گرفته شده است. علیزاده در پایان گفت: در این کنسرت در کنار اجرای آثار ماندگار و برگزیدگان اسکار فضایی به مخاطب ارائه می‌شود که به لحاظ سازبندی و محتوا رضایت مخاطبان را به همراه داشته باشد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران