شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 125781 | |

جواد هاشمی از مذاکره با اکبر عبدی برای حضور در فیلم سینمایی «تورنادو» خبر داد. جواد هاشمی کارگردان و تهیه‌کننده سینما با اشاره به اینکه به زودی فیلم سینمایی «تورنادو» جلوی دوربین می‌رود، گفت:

جواد هاشمی از مذاکره با اکبر عبدی برای حضور در فیلم سینمایی «تورنادو» خبر داد. جواد هاشمی کارگردان و تهیه‌کننده سینما با اشاره به اینکه به زودی فیلم سینمایی «تورنادو» جلوی دوربین می‌رود، گفت: این فیلم سینمایی با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مرداد ماه جلوی دوربین می‌رود. او با اعلام اینکه مشغول ساخت دکور سفینه هستند که ساخت چنین دکور عظیمی سخت است، توضیح داد: با توجه به اینکه قصه «تورنادو» بدون زمان و مکان است نیازمند دکورهای متفاوت هستیم که ساخت آنها از ۲ ماه پیش آغاز شده است. کارگردان فیلم «پیشونی سفید» با اشاره به اینکه به دلیل شرایط اقتصادی موجود و تغییر قیمت‌ها دچار مشکلاتی شده‌اند، به مهر گفت: طراحی دکور این پروژه توسط علی شایانفر انجام می‌شود و دکوراتور پروژه حمید قدیریان است. به گفته وی، دکور «تورنادو» در ۱۱ کیلومتری شهر تهران در سوله‌یی در پارس الکتریک در حال ساخت است.

او ادامه داد: بازیگران نوجوان بعد از یک ماه تست‌هایی که انجام شده است، انتخاب و در حال تمرین هستند. تعدادی از بازیگران اصلی نیز برای حضور در این پروژه کاندیدا شده‌اند و در حال مذاکره با آنها هستیم. هاشمی در پایان گفت: در حال مذاکره با اکبر عبدی هستیم و احتمال حضور این بازیگر در «تورنادو» بسیار زیاد است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران