شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 125700 | |

به گفته تهیه‌کننده فیلم سینمایی «یک آمپول ناقابل» تاکنون ۷۰درصد از فیلمبرداری فیلم به کارگردانی علیرضا محمودزاده به پایان رسیده است. داریوش باباییان،

به گفته تهیه‌کننده فیلم سینمایی «یک آمپول ناقابل» تاکنون ۷۰درصد از فیلمبرداری فیلم به کارگردانی علیرضا محمودزاده به پایان رسیده است. داریوش باباییان، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «یک آمپول ناقابل» به کارگردانی علیرضا محمودزاده درباره آخرین وضعیت این اثر به مهر گفت: تاکنون 70درصد از فیلمبرداری به پایان رسیده و این روزها مشغول فیلمبرداری بخش‌های پایانی در شهر اصفهان، اطراف آن و شهر مبارکه هستیم.

او افزود: همزمان با آغاز فیلمبرداری، کارهای تدوین توسط حامد رضی انجام شد اما باید راش‌ها را برای تدوین نهایی آماده کنیم تا به صورت جدی‌تر کار تدوین «یک آمپول ناقابل» انجام شود. باباییان اظهار کرد: قرار است صداگذاری «یک آمپول ناقابل» در استودیو شکوفا فیلم انجام شود با این وجود هنوز برای ساخت موسیقی با کسی به نتیجه نرسیده‌ام.

او در پایان بیان کرد: قرار است این فیلم برای نمایش در جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان آماده شود از این رو فکر می‌کنم، کارهای ساخت این اثر تا نیمه اول مرداد ماه به پایان برسد.

در خلاصه داستان این اثر آمده است:«خانواده آمپول‌چی که تولیدکننده آمپول هستند با وحشت فرزندانشان از آمپول مواجه می‌شوند. در این راستا ورزش فوتبال و انتخاب برای رده‌های قهرمانی به کمک فرزندانشان می‌آید و...  در «یک آمپول ناقابل» علی صادقی، رضا شفیعی‌جم، هوشنگ حریرچیان، حدیث فولادوند، نسیم فطرت، شهرام قائدی، شادی محمدپور، سارا روستاپور، ندا رضوی، علی رفیعی، عبدالرضا شاه‌سنایی، عبدالله موقری، مسعود غزنچای، محسن توکلی، سوگل گلشن، اعظم شیروانیان و هنرمندان جوان ژیار محمدزاده، پارسیا شکوری و نوید میرزایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران