شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 124425 | |

سینماهای ایران با پخش 3 بازی کشورمان در جام جهانی فوتبال بیش از یک و نیم میلیارد تومان فروش کردند.

سینماهای ایران با پخش 3 بازی کشورمان در جام جهانی فوتبال بیش از یک و نیم میلیارد تومان فروش کردند.

پس از پخش مسابقه فوتبال ایران- مراکش، ایران- اسپانیا و ایران- پرتغال در سینماهای کشور که با استقبال بسیاری از مخاطبان روبه‌رو شد بیش از ۹۰هزار بلیت فروخته شد که این میزان به رقم فروش بیش از یک و نیم میلیارد تومان می‌رسد.

از این تعداد بیش از 70درصد سالن‌های پخش بازی‌ها در تهران بوده‌اند و تقریبا تمام بلیت‌های سینماها هم فروش رفته است. محسن آزاددل از سایت سینما تیکت درباره آمار فروش بلیت‌ها از طریق این سایت اظهار کرد: شب گذشته(4تیرماه) بازی فوتبال ایران- پرتغال حدود ۸۰ سالن سینمایی در کشور به نمایش درآمد و از این طریق ۳۰هزار بلیت فروش رفته بنابراین می‌توان گفت که این بازی بیش از ۵۰۰ میلیون تومان فروش داشته است. او درباره میزان فروش کلی این 3 بازی در سینماها نیز گفت: سینمای کشور روی هم بالای یک و نیم میلیارد تومان از این 3 بازی به دست آورده این درحالی است که بازی اول در ۷۵سالن سینمایی، بازی دوم حدود ۹۰سالن سینمایی و بازی سوم مقداری کمتر از بازی قبل و در ۸۰ سالن به نمایش درآمد که یکی از علت‌های آن می‌تواند این باشد که برخی سینماها نتوانستند برای پخش بازی دیشب مجوز نمایش بگیرند.

آزاددل همچنین اضافه کرد: تاکنون گزارشی از خسارت به سینماها به ما نرسیده و بعد از این نیز قرار است دو بازی نیمه نهایی و یک بازی فینال جام جهانی هم در سینماها نمایش داشته باشند. نکته دیگر هم این است که بازی دیشب در استادیوم آزادی هم برگزار شد که حدود ۲۰هزار بلیت برای استادیوم «آزادی» از طریق «سینماتیکت» فروش

رفته است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران