شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 124338 | |

خواننده مشهور بریتانیایی رهبران غربی جهان را برای ناتوانی آنها در حل بحران پناهندگان، نامرد و بزدل خواند.

خواننده مشهور بریتانیایی رهبران غربی جهان را برای ناتوانی آنها در حل بحران پناهندگان، نامرد و بزدل خواند.

به گزارش رویترز، استینگ که از شنبه در آتن حضور داشت و در برنامه‌یی که از سوی آمنستی اینترنشنال و هواپیمایی بین‌المللی آتن ترتیب داده شده بود شرکت کرد، گفت: خدا را شکر که یونان راه را نشان داد. شما نشان دادید که چگونه باید با پناهندگان رفتار کرد و این درحالی بود که دیگران دارند، دیوار می‌سازند. وقتی بچه‌ها از مادرهایشان جدا می‌شوند و به قفس می‌افتند، شما با شفقت و سخاوت و شایستگی عمل می‌کنید.

او همچنین اعلام کرد درحالی که به اصطلاح رهبران غربی جهان، گروهی غم‌انگیز از نامردان و بزدلان؛ هیچ کاری برای یافتن راه‌حلی نمی‌کنند. این یونان است که بار دیگر متمدن بودن را به دنیا نشان داده است. نزدیک به نیم میلیون پناهنده سال ۲۰۱۵ وارد یونان و با حمایت آنها مواجه شدند و این درحالی بود که این کشور خودش با بحران اقتصادی جدی رو به رو بود. ترامپ روز چهارشنبه در برابر اعتراض وسیع جهانیان، سیاست جدا کردن بچه‌های پناهندگان را از خانواده‌هایشان متوقف کرد.

استینگ در مصاحبه‌یی با رویترز نیز بر این امر تاکید کرد که سیاست جداسازی فرزندان از خانواده‌هایشان وحشیانه و بربرانه است.

رهبر پیشین گروه «پلیس» در آتن بود تا در ۲ کنسرت جداگانه شرکت کند. این کنسرت‌ها بخشی از تور جهانی استینگ هستند.

نوع برخورد نسبت به مهاجران اروپا را ۲دسته کرده و حتی دولت مرکل را در معرض خطر قرار داده و سیاست‌های امریکا نیز در قبال مهاجران و پناهندگان کاملا زیر ذره‌بین است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران