شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 124262 | |

نمایشگاه جمعی چاپ دستی «آن سوی دیوار» به مناسبت دومین بزرگداشت عباس کیارستمی تا ۱۴تیر ماه بر پا خواهد بود. این نمایشگاه از روز جمعه یکم تیر ماه افتتاح شده

نمایشگاه جمعی چاپ دستی «آن سوی دیوار» به مناسبت دومین بزرگداشت عباس کیارستمی تا ۱۴تیر ماه بر پا خواهد بود. این نمایشگاه از روز جمعه یکم تیر ماه افتتاح شده که به مدت ۱۴روز به غیر از روزهای شنبه از ساعت ۱۷تا ۲۱ در گالری «دارگون» تهران میزبان علاقه‌مندان است. گالری دارگون، برگزارکننده اصلی این پروژه در تهران است و گالری سروناز در شیراز، گالری دیبا در کرمان، گالری مارلیک در یزد و گالری اکنون در اصفهان همزمان این نمایشگاه را برگزار می‌کنند.

نام نمایشگاه که آن سوی دیوار است از اشعار عباس کیارستمی اقتباس شده و آثار این نمایشگاه با الهام از اشعار عباس کیارستمی در دو مجموعه شعر به نام‌های «گرگی در کمین» و «باد و برگ» با ذکر قطعه شعر مورد نظر خلق شده‌اند.

نمایشگاه جمعی چاپ دستی «آن سوی دیوار» توسط گالری دارگون و با نظارت و دبیری احمد وکیلی بر پا شده است و آثار برگزیده را فرشته متقی، المیرا میرمیران و شهروز صدرفرزانه از هنرمندان عرصه چاپ دستی انتخاب کرده‌اند. بازدیدکنندگان می‌توانند به گالری دارگون تهران در خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، خیابان کوشا، خیابان بدیعی، بن‌بست بشردوست، پلاک ۱۴ مراجعه کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران