شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 123360 | |

با انتشار تریلر فیلم مستند زندگی رابین ویلیامز بازیگر فقید، پسر وی از تلاش‌های پدرش سخن گفت. به گزارش پیپل، با انتشار نخستین تریلر از فیلم مستند

با انتشار تریلر فیلم مستند زندگی رابین ویلیامز بازیگر فقید، پسر وی از تلاش‌های پدرش سخن گفت.  به گزارش پیپل، با انتشار نخستین تریلر از فیلم مستند «رابین ویلیامز: وارد ذهن من شو» بخش‌هایی از این مستند که به سفارش اچ‌بی‌او ساخته شده، دیده شد. این مستند محصول ۲۰۱۸ به کارگردانی مارینا زنوویچ ساخته شده است و فیلم‌های هرگز دیده نشده درباره فعالیت‌های این کمدین را گرد آورده است. در عین حال گفت‌وگوهایی صمیمانه با نزدیک‌ترین دوستان و خانواده وی در خلال این فیلم انجام شده است.  بیلی کریستال، اریک آیدل، ووپی گلدبرگ، دیوید لترمن و استیو مارتین از جمله چهره‌هایی هستند که همراه اعضای خانواده این بازیگر از جمله پسرش زاخاری درباره زندگی و حرفه ویلیامز صحبت می‌کنند. در عین حال در این مستند رابین ویلیامز بیش از هر فرد دیگری درباره خودش حرف زده است.

در این تریلر ویلیامز در پاسخ به این پرسش که آیا در کودکی این ترس را تجربه کرده که ممکن است تنها بماند، گفته است: آره، این نخستین ترسی است که هر بچه‌یی تجربه می‌کند و این خیلی بر زندگی آینده او تاثیر دارد. ویلیامز که سال ۲۰۱۴ به زندگی‌اش خاتمه داد، ‌در خانواده‌یی مرفه بزرگ شد و مادرش مدل و پدرش از مدیران کمپانی فورد موتور بود. با این حال او بخش بیشتر کودکی‌اش را در خجالتی شدید گذراند و کمتر با خانواده‌اش روابط صمیمانه داشت. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران