شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 123045 | |

فیلم‌های سینمایی تگزاس، خجالت نکش و عصبانی نیستم همچنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهند.

فیلم‌های سینمایی تگزاس، خجالت نکش و عصبانی نیستم همچنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهند.

فیلم سینمایی تگزاس تاکنون به فروشی معادل ۸ میلیارد و ۳۸۰میلیون تومان، فیلشاه به فروشی حدود ۷میلیارد و ۳۱۰میلیون تومان، عصبانی نیستم به فروشی معادل ۲میلیارد و ۴۵۰میلیون تومان، چهارراه استانبول و خجالت نکش نیز هر یک به فروشی معادل ۲میلیارد تومان دست یافته‌اند. فیلم سینمایی ناخواسته نیز که به تازگی اکران شده به فروشی حدود ۲۶میلیون تومان دست یافته است.

از لحاظ فروش هفتگی نیز فیلم تگزاس با فروش هفتگی یک‌میلیارد و ۱۹۰میلیون تومان تنها فیلم میلیاردی هفته بود و برای پنجمین هفته متوالی در صدر جدول فروش قرار گرفت. تگزاس با در اختیار داشتن ۱۳۸ سالن سینما، بیشترین تعداد سالن در میان فیلم‌های در حال اکران را دارد. فیلم خجالت نکش توانست طی چند هفته اخیر با افزایش جذب مخاطب و رسیدن به فروش هفتگی ۵۰۷میلیون تومان، خود را به رتبه دوم جدول فروش هفتگی برساند. فیلم چهارراه استانبول با حفظ فروش هفته گذشته خود توانست با فروش هفتگی ۴۲۱ میلیون تومان با یک پله صعود در رتبه سوم جدول فروش هفتگی قرار بگیرد.

عصبانی نیستم که با فروش ۸۰۰میلیونی در هفته نخست اکرانش یکی از امیدهای کسب رکورد فروش در بین فیلم‌های غیر کمدی بود، در دو هفته اخیر با فروش ۳۴۱میلیون تومان در جایگاه چهارم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

فیلم‌های اکران دوم بهار از جمله عصبانی نیستم، چهارراه استانبول، خوک، جشن دلتنگی و آن سوی ابرها همچنان تعداد سالن‌هایشان از فیلم‌هایی مانند لاتاری و فیلشاه که 11هفته از اکرانشان می‌گذرد، کمتر است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران