شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 122815 | |

امیر غلامی کارگردان عرصه فیلم کوتاه از ساخت فیلم کوتاه ۱۸ دقیقه‌یی «آخرین خانه دنیا» در قالب کمدی تلخ خبر داد.

امیر غلامی کارگردان عرصه فیلم کوتاه از ساخت فیلم کوتاه ۱۸ دقیقه‌یی «آخرین خانه دنیا» در قالب کمدی تلخ خبر داد.

امیر غلامی درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: چندی پیش فیلمبرداری یک فیلم کوتاه ۱۸ دقیقه‌یی با عنوان «آخرین خانه دنیا» را در روستاهای سنندج به پایان رساندیم که در حال حاضر مشغول انجام تدوین آن هستم اما تدوین نهایی آن را به فرد دیگری می‌سپارم.

او با اشاره به اینکه فیلمنامه این اثر توسط وی و پیام محمودی کردستانی تهیه‌کننده اثر نوشته شده است، بیان کرد: ایده این فیلم از سوی پیام محمودی کردستانی مطرح شد که در نهایت ما به صورت مشترک این فیلمنامه را نوشتیم. «آخرین خانه دنیا» یک فیلم کمدی تلخ و روایتگر داستان فردی است که می‌خواهد مشکلات افراد روستا را حل کند اما شخص دیگری با داشتن ۳ گلوله در پی این است که او را بکشد. غلامی با بیان اینکه مشغول آماده‌سازی این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم کوتاه تهران است، عنوان کرد: من دوست داشتم در آثارم تنوع ژانر داشته باشم از همین‌رو به سمت ساخت این اثر رفتم.

این کارگردان با اشاره به دیگر فعالیت‌هایش اظهار کرد: در حال حاضر مشغول بازنویسی فیلمنامه بلند سینمایی‌ام با عنوان «زنی در چهارراه» هستم که روایتگر داستان شهرزاد قصه‌گو در عصر مدرن و درباره زنان و موقعیت آنها است.

کارگردان «ساختمان شماره ۱۳» در پایان گفت: فیلمنامه «زنی در چهارراه» اقتباسی آزاد از «هزارویک شب» است و ما برای ساخت آن به دنبال تهیه‌کننده هستیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران