شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 122571 | |

انیمیشن «هیچکس» ساخته الهام طرقی به سیزدهمین دوره جشنواره Neum در بوسنی و هرزگوین راه یافت. این جشنواره از ۳۰ ژوئن تا ۷ جولای برابر با ۹ تا ۱۶ تیرماه برگزار می‌شود.

انیمیشن «هیچکس» ساخته الهام طرقی به سیزدهمین دوره جشنواره Neum در بوسنی و هرزگوین راه یافت. این جشنواره از ۳۰ ژوئن تا ۷ جولای برابر با ۹ تا ۱۶ تیرماه برگزار می‌شود. همچنین این انیمیشن به تازگی به یازدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه BUEU اسپانیا راه پیدا کرده است. این جشنواره از ۷ تا ۱۵ سپتامبر برابر با ۱۶ تا ۲۴شهریور برگزار می‌شود. چندی پیش نیز «هیچکس» به پانزدهمین جشنواره فیلم کوتاه بلغارستان با عنوان «In The Palace» راه یافته بود.

این جشنواره مورد تایید آکادمی اسکار است و از فیلم‌هایی که در آن به نمایش درمی‌آیند به عنوان فیلم‌هایی با کیفیت تایید شده اسکار یاد می‌شود. جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «In The Palace» از ۲۳ تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ برابر با ۲ تا ۹ تیرماه در کاخ کویین ماری شهر بالچیک که در کنار دریای سیاه واقع است، برگزار می‌شود.

در خلاصه داستان این انیمیشن ۹ دقیقه‌یی که در سال ۱۳۹۵ تولید شده، آمده است: «داستان در مورد گربه‌یی سفید رنگ است که در شهری با ساکنان سیاه رنگ زندگی می‌کند. هیچ یک از ساکنان شهر به او توجه نمی‌کنند چون متفاوت به نظر می‌رسد. حتی گربه‌های سیاه او را مورد اذیت و آزار قرار می‌دهند تا اینکه در اوج ناامیدی یک پرنده سفید کوچک را ملاقات می‌کند.» سایر عوامل «هیچکس» عبارتند از: نویسنده، کارگردان، تهیه‌کننده، لی‌اوت، استوری بورد، انیماتور، رنگ، طراحی، فضا و کاراکتر: الهام طرقی و دستیار تهیه: الهه طرقی، آهنگساز: میلاد موحدی و صداگذار: فرشید جلیلی و محمد عباسی.  این انیمیشن پایان‌نامه کارشناسی ارشد الهام طرقی در دانشگاه تربیت مدرس بوده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران