شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 122497 | |

نویسنده و تهیه‌کننده سریال «پدر» درباره تولید این سریال بیان کرد که تصویربرداری طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی ادامه دارد و گروه با طمأنینه بیشتری کار خود را انجام می‌دهند.

نویسنده و تهیه‌کننده سریال «پدر» درباره تولید این سریال بیان کرد که تصویربرداری طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی ادامه دارد و گروه با طمأنینه بیشتری کار خود را انجام می‌دهند.

حامد عنقا تهیه‌کننده سریال «پدر» درباره پخش این مجموعه که پیش از این قرار بود در ماه رمضان روی آنتن شبکه2 برود ولی به ناگاه از جدول پخش حذف شد به مهر گفت: زمان جدید پخش سریال «پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی قطعی نیست چون مدیران هنوز اعلام نکرده‌اند که این سریال چه زمانی در کنداکتور شبکه قرار می‌گیرد. او درباره اتمام پروسه تولید این سریال و اینکه در حال حاضر در چه مرحله‌یی قرار دارد، بیان کرد: ما براساس برنامه‌ریزی‌هایی که داشتیم کار خود را انجام می‌دهیم و تصویربرداری سریال را جلو می‌بریم.

نویسنده و تهیه‌کننده «پدر» اضافه کرد: البته بعد از اینکه قرار شد سریال در ماه رمضان پخش نشود گروه سازنده با آرامش بیشتری کار خود را انجام می‌دهد. ما پیش از این با آفیش‌های ۱۷ ساعت در روز کار می‌کردیم و اکنون با طمأنینه بیشتری کار را پیش می‌بریم. عنقا درباره لوکیشن فعلی سریال نیز عنوان کرد: در حال حاضر داستان در منزل حاج علی نقش اصلی سریال با بازی مهدی سلطانی پیش می‌رود و ما در مهرشهر کرج در حال کار هستیم.

او در پایان درباره روایت داستانی در این سریال تصریح کرد: ساختار کارهای من همیشه به این شکل بوده که چند روایت در هم تنیده بوده طرح شده است اما این‌بار اگرچه باز هم قصه‌یی غیرخطی داریم اما خرده قصه‌هایی هم که روایت می‌شود وابسته به تنه اصلی داستان است.

سریال «پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و طراحی و نویسندگی حامد عنقا پیش از این قرار بود در ماه رمضان پخش شود. مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، مسعود فروتن و نیما رییسی از بازیگران اصلی این سریال هستند که برای شبکه2 ساخته می‌شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران