شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 122495 | |

فیلم کوتاه ۱۲ دقیقه‌یی «کل به جزء» ساخته سیدوحید حسینی‌نامی به پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه بلغارستان می‌رود.

فیلم کوتاه ۱۲ دقیقه‌یی «کل به جزء» ساخته سیدوحید حسینی‌نامی به پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه بلغارستان می‌رود.

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه

«In The Palace» در پانزدهمین دوره برگزاری خود میزبان فیلم‌هایی از سراسر جهان در بخش‌های مختلف است. فیلم

«کل به جزء» در بخش بهترین فیلم مستند در کنار ۱۴ فیلم دیگر از کشورهای مختلف از جمله آلمان، هلند، کانادا، سوییس، بریتانیا، سوئد و بلغارستان به نمایش درمی‌آید.

این جشنواره مورد تایید آکادمی اسکار است و از فیلم‌هایی که در آن به نمایش درمی‌آیند به‌عنوان فیلم‌های با کیفیت تایید شده اسکار یاد می‌شود.

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه

«In The Palace» از ۲۳ تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ در کاخ کویین ماری شهر بالچیک که در کنار دریای سیاه واقع است، برگزار می‌شود. عوامل ساخت «کل به جزء» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: سیدوحید حسینی‌نامی، تصویربردار: سعید محمدپناه، صدابردار: علی صفایی‌فر، طراح تولید و مدیر هنری: نوید نامی، عکاس: مهسا جمالی، دستیار کارگردان: علی همراز، مجری طرح: شهرام شهنازیان، مدیر تدارکات: رضا فتحی، تدوین: سیدوحید حسینی‌نامی، جلوه‌های ویژه رایانه‌یی: روزبه شمشیری، صداگذار: حسین قورچیان، موسیقی: مهران پورمندان، تهیه‌کننده: انجمن سینمای جوانان ایران.

فیلم کوتاه ۱۲ دقیقه‌یی «کل به جزء» روایت سرنگونی مجسمه آهنی یک دیکتاتور است که بعد از ذوب شدن در قالب اشیایی کوچک تکثیر شده و به حیات خود در زندگی مردم ادامه می‌دهد.

وحید حسینی‌نامی پیش از این فیلم، فیلم کوتاه «خاطرات مخدوش یک دریاچه» را ساخته بود. انیمیشن کوتاه «هیچکس» به کارگردانی الهام طرقی و انیمیشن کوتاه «لایت سایت» ساخته سیدمسلم طباطبایی ۲ فیلم دیگر ایرانی حاضر در این جشنواره هستند که در بخش انیمیشن دانشجویی حضور دارند.

 

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران