شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 122162 | |

نمایش «همه‌ چیز درباره آقای ف» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی و با حضور احمد مهرانفر از ۱۸خرداد در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

نمایش «همه‌ چیز درباره آقای ف» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی و با حضور احمد مهرانفر از ۱۸خرداد در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود. آرش عباسی نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر درباره جدیدترین فعالیت خود برای به صحنه بردن اثری نمایشی در سال جاری به مهر گفت: قرار است نمایش «همه‌ چیز درباره آقای ف» را از ۱۸ خرداد در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه ببریم که در این اثر احمد مهرانفر به ایفای نقش می‌پردازد.

او یادآور شد: ۱۰سال پیش نمایش «همه ‌چیز درباره آقای ف» را با حضور احمد مهرانفر کار کردیم و در جشنواره تئاتر فجر همان زمان نیز به صحنه بردیم. این نمایش در خرداد سال ۸۸ در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر اجرا شد و با وجود اینکه در زمان مناسبی به صحنه نرفت به عنوان پرفروش‌ترین نمایش کارگاه نمایش شناخته شد. عباسی با بیان اینکه خیلی دوست داشته «همه ‌چیز درباره آقای ف» را با یکدیگر به صحنه ببرد، اظهار کرد: طی سال‌های گذشته احمد مهرانفر درگیر پروژه‌های تلویزیونی و سینمایی بود و فرصت برای اجرای مجدد این اثر فراهم نشد. طی ۲ سال گذشته نیز به صورت جدی پیگیر فراهم کردن شرایط مناسب برای اجرای «همه‌ چیز درباره آقای ف» بودیم که این شرایط برای امسال فراهم شد. احمد مهرانفر برای اینکه بتواند ۲ ماه در تمرین این نمایش حضور پیدا کند چند پروژه تصویری را نپذیرفت. کارگردان «همه‌ چیز درباره آقای ف» درباره تغییراتی که در اجرای جدید اثر نسبت به اجرای پیشین مدنظر قرار دارد، توضیح داد: به‌طور طبیعی نمایشنامه را بازنویسی کرده‌ام و با توجه به فضا و شرایطی که حالا داریم، جزئیات متفاوت‌تری در نمایش نسبت به اجرای چند سال پیش آن وجود دارد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران