شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 122001 | |

پس از آخرین اظهارنظرهای مدیران سیما که گفته بودند، برنامه سینمایی «هفت» قبل از ماه رمضان پخش می‌شود هنوز زمان پخش این برنامه مشخص نیست.

پس از آخرین اظهارنظرهای مدیران سیما که گفته بودند، برنامه سینمایی «هفت» قبل از ماه رمضان پخش می‌شود هنوز زمان پخش این برنامه مشخص نیست. علت مشخص نبودن زمان پخش این برنامه این است که هنوز مجری این برنامه مشخص نشده و برنامه پرچالش سینمایی صدا و سیما در انتظار انتخاب یک مجری مسلط است.

مدیران سیما چندی پیش اعلام کردند که «هفت» مهم‌ترین برنامه سینمایی تلویزیون که پس از سی‌وششمین جشنواره ملی فیلم فجر در ماه بهمن سال گذشته تعطیل شد، قبل از ماه رمضان ۹۷ به تلویزیون بازمی‌گردد اما با وجود فرارسیدن ماه رمضان هنوز خبر جدیدی از تولید این برنامه اعلام نشده است. لوکیشن برنامه «هفت» قرار است در باغ کتاب و در استودیویی که پیش از این برنامه در روزهای برگزاری سی‌وششمین جشنواره ملی فیلم فجر روی آنتن رفت، باقی بماند، بنابراین لوکیشن برنامه مشخص است و همچنان مهم‌ترین مساله این برنامه، تعیین ترکیب عوامل و به ویژه مجری است.  انتظار می‌رفت که این برنامه با وقفه‌یی کوتاه بعد از جشنواره ملی فیلم فجر به کار خود ادامه دهد اما این اتفاق نیفتاد و جای این برنامه در طول برگزاری سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر که در اردیبهشت ماه برگزار شد نیز خالی بود. این برنامه بعد از سه دوره تولید و پخش توسط مجریانی چون فریدون جیرانی، محمود گبرلو و بهروز افخمی و همچنین یک دوره ۱۰روزه با حضور رضا رشیدپور هنوز تکلیفش برای فصل جدید مشخص نیست و با تغییر مدیریت در شبکه3 سیما چشم امید به سیاست‌های علی فروغی مدیر جدید شبکه است تا تمهیدی بیندیشد که تکلیف «هفت» مشخص شود.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران