شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 121602 | |

«کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی در بخش مسابقه جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ نمایش داده می‌شود.

«کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی در بخش مسابقه جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ نمایش داده می‌شود.

به گزارش مهر، فیلم سینمایی «کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی در بخش مسابقه‌ چهارمین جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ حضور پیدا می‌کند. جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ برای ارائه فرهنگ و سنت ایرانی و ایجاد یک پل بین فرهنگ‌های مختلف با استفاده از زبان جهانی هنر و به ویژه هنر هفتم سینما و برای پر کردن شکاف فرهنگی بین ایرانیان و مردم سوییس و همچنین بسیاری از خارجیان ساکن در این کشور سازماندهی شده و هر سال این جشنواره، مجموعه‌یی از بهترین فیلم‌های معاصر ایران را به نمایش می‌گذارد.

این جشنواره چهارمین دوره‌ خود در سال ۲۰۱۸ را به فیلم‌های مربوط به داستان‌های خانوادگی و عشق در ایران و سراسر جهان اختصاص داده است. فیلم سینمایی «کوپال» که هم ‌اکنون در گروه «هنر و تجربه» در حال اکران است روزهای ۲۴ و ۲۷ مه‌ (۳ و ۶ خرداد ۹۷) در ۲ نوبت در بخش مسابقه‌ این رویداد به نمایش گذاشته می‌شود.

۱۲فیلم ایرانی که در بخش مسابقه‌ این جشنواره حضور دارند، عبارتند از: «اسرافیل» آیدا پناهنده، «تابستان داغ» ابراهیم ایرج‌زاد، «خفگی» فریدون جیرانی، «در انتظار کیارستمی» حسین خندان، «علی آقا» کامران حیدری، «وقتی پروانه شدم» آرش زارع، «پل خواب» اکتای براهنی، «بی‌نامی» علیرضا صمدی، «پاریس تهران» کاوه اویسی، «سگ‌ها و آدم‌ها» علی‌محمد قاسمی، «ماجان» رحمان سیفی‌آزاد و «کوپال» کاظم ملایی.

 چهارمین جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ از ۲۴ تا ۳۰ مه برابر با سوم تا نهم خرداد ۹۷ در شهر زوریخ سوییس برگزار می‌شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران