شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 121600 | |

کنسرت کیتارو آهنگساز و نوازنده ژاپنی در ایران برگزار نمی‌شود. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی این برنامه، این کنسرت پس از یک مرحله جابه‌جایی زمانی که قرار بود در تاریخ ۲۲، ۲۳ و ۲۷ اردیبهشت در تهران برگزار شود،

کنسرت کیتارو آهنگساز و نوازنده ژاپنی در ایران برگزار نمی‌شود. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی این برنامه، این کنسرت پس از یک مرحله جابه‌جایی زمانی که قرار بود در تاریخ ۲۲، ۲۳ و ۲۷ اردیبهشت در تهران برگزار شود، به دلیل تاخیر در صدور ویزا و میسر نشدن سفر گروه به ایران در آن مقطع زمانی لغو شد.

برگزارکنندگان این کنسرت اعلام کردند: «با توجه به حضور 6 امریکایی در گروه کیتارو در شرایط فعلی متاسفانه امکان حضور این هنرمند شایسته در این زمان میسر نشد. گروه اجرایی این برنامه دو سال را صرف پیگیری و اجرای برنامه این هنرمند کرد اما ترجیح می‌دهد در شرایط فعلی سکوت کند و آرزوی روزهای بهتر بکند. خریداران بلیت برای اطلاع از نحوه‌ بازگشت هزینه بلیت‌های خود به اطلاعیه (سایت بلیت‌فروشی) توجه کنند.»

سایت بلیت‌فروشی این رویداد نیز در اطلاعیه‌یی درباره عودت هزینه‌های بلیت این کنسرت توضیح داده است: « (این مجموعه) ضمن تاسف از لغو این رویداد، اطمینان کامل را به مخاطبان فرهیخته خود می‌دهد که در سریع‌ترین زمان ممکن بهای پرداختی بلیت خریداران را به حساب آنها بازمی‌گرداند. لازم به ذکر است که (این مجموعه) نقشی در جابه‌جایی‌ زمانی این برنامه و لغو آن نداشته است. لطفا توجه کنید برای بازگشت هزینه نیازی به ارسال ایمیل یا تماس تلفنی نیست و این روند به صورت خودکار انجام خواهد شد. با توجه به تعداد بالای خریداران از شکیبایی شما در انجام این کار سپاسگزاریم.»

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران