شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 121205 | |

«کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی به جشنواره «سینِ پوبر» مکزیک راه پیدا کرد. فیلم سینمایی «کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی به‌عنوان تنها فیلم ایرانی در بخش مسابقه‌ آثار سینمایی شانزدهمین دوره جشنواره Cine Pobre مکزیک به نمایش درمی‌آید.

«کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی به جشنواره «سینِ پوبر» مکزیک راه پیدا کرد.

فیلم سینمایی «کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی به‌عنوان تنها فیلم ایرانی در بخش مسابقه‌ آثار سینمایی شانزدهمین دوره جشنواره Cine Pobre مکزیک به نمایش درمی‌آید. جشنواره Cine Pobre  مکزیک مجموعه‌یی از فیلم‌هایی را انتخاب می‌کند که مقید به سبک و قالب خاصی نبوده و سعی می‌کنند از محدوده جغرافیایی فراتر بروند، ولی با این حال فیلم‌های منتخب در دو چیز مشترکند؛ تمایل قوی به داستان‌گویی و به اشتراک گذاشتن سبک شخصی.

«کوپال» نخستین فیلم سینمایی کاظم ملایی است که این روزها در گروه «هنر و تجربه» در حال اکران است. این فیلم شنبه ۱۵ اردیبهشت در شهر مشهد و در دومین برنامه‌ تور «هنر و تجربه» خود به همراه کارگردان کاظم ملایی و صداگذار حسین قورچیان به نمایش درآمده و مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد. بعضی از عوامل اصلی این فیلم عبارتند از: تهیه‌کننده، نویسنده و کارگردان: کاظم ملایی، مجری طرح: سیامک کاشف آذر، مشاور هنری و طراح صحنه: محمد اکبری، مدیر فیلمبرداری: مجید گرجیان، طراح چهره‌پردازی: محمود دهقانی، مدیر تولید: میترا مهتریان، مدیر صدابرداری: حامد صمدزاده، طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان، موسیقی متن: بابک میرزاخانی، تدوین: عماد خدابخش و کاظم ملایی، دستیار اول و برنامه‌ریز: مهرنوش حسینی، طراح لباس: میترا آسیایی، جلوه‌های تصویری و عنوان‌بندی: امیر مهران، اصلاح رنگ: سامان مجد وفایی، عکاس: علی دلک‌آبادی.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران