شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 121047 | |

قسمت جدید مجموعه «کلاه قرمزی» نیمه‌ شعبان به روی آنتن می‌رود. همزمان با نیمه‌شعبان قسمت‌ جدیدی از مجموعه عروسکی «کلاه قرمزی» روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

قسمت جدید مجموعه «کلاه قرمزی» نیمه‌ شعبان به روی آنتن می‌رود. همزمان با نیمه‌شعبان قسمت‌ جدیدی از مجموعه عروسکی «کلاه قرمزی» روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.  مجموعه «کلاه قرمزی» ازجمله برنامه‌های گروه کودک و نوجوان شبکه دو است. این برنامه به مناسبت جشن نیمه‌شعبان، چهارشنبه (دوازدهم اردیبهشت) ساعت ۱۵و بازپخش آن روز پنج‌شنبه ساعت ۱۸ روی آنتن می‌رود. پیش از این مدیر گروه کودک و نوجوان در گفت‌وگو با ایسنا از پخش ادامه قسمت‌های مجموعه عروسکی «کلاه قرمزی» در اعیاد ویژه ملی- مذهبی خبر داده بود.

براساس این گزارش، نوروز امسال مجموعه‌ «کلاه قرمزی» که برای سال ۹۶ تدارک دیده شده بود به روی آنتن رفت. در همین راستا گروه تولیدکننده برای به ‌روز شدن مجموعه، تغییراتی در آن اعمال و آیتم‌هایی به اثر اضافه کردند که در برخی از آنها از عروسکی جدید ازجمله موش، گربه و عروسک «داداش گلم» استفاده شده است.

پیش از این و در آخرین سری که از مجموعه «کلاه قرمزی» به روی آنتن رفت، زنده‌یاد دنیا فنی‌زاده عروسک‌گردانی «کلاه قرمزی» را برعهده داشت و در این سری شیما بخشنده جایگزین او شد. به‌طور کلی ۲۲ قسمت از مجموعه «کلاه قرمزی» به شبکه دو سیما تحویل داده شده که ۱۲قسمت آن در ایام نوروز به روی آنتن رفت و ۱۰قسمت دیگر آن قرار است در اعیاد و مناسبت‌های شاد به روی آنتن برود.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران