شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 120637 | |

«من میدان ارگم و رادیو میدان ارگ است. درست است که حالا رادیو بالا رفته و وسعت پیدا کرده است، اما رادیو میدان ارگ است.» حمید منوچهری درباره ۶۰ سال حضور در رادیو چنین می‌گوید:

«من میدان ارگم و رادیو میدان ارگ است. درست است که حالا رادیو بالا رفته و وسعت پیدا کرده است، اما رادیو میدان ارگ است.» حمید منوچهری درباره ۶۰ سال حضور در رادیو چنین می‌گوید: هنوز هم بعد از ۶۰ سال، عاشق رادیو هستم؛ حتی کمی آن‌ورتر از ۶۰ سال.

این پیشکسوت رادیو و هنرمند عرصه دوبله دیروز به مناسبت 78 سالگی رادیو از حضورش در این رسانه که به بیش از ۶۰ سال می‌رسد و عشقش به رادیو و حال فعلی این رسانه شنیداری گفت. منوچهری در پاسخ به اینکه او جوان‌تر است یا رادیو؟ به ایسنا می‌گوید: من میدان ارگم و رادیو میدان ارگ است. اگر حالا جایش تغییر کرده است به هر حال وسعت پیدا کرده و شبکه‌هایش زیاد شده است اما رادیو میدان ارگ است. از سال ۴۰ تاکنون من در رادیو بوده‌ام و هنوز هم روزهای شنبه و یک‌شنبه ضبط داریم و سعادت با ما یار بود تا با شبکه نمایش در خدمت مردم باشیم.

منوچهری از خاطراتش یاد می‌کند که آن سال‌ها هنوز تلویزیون راه نیفتاده بود. او می‌گوید: تلویزیون ثابت سال ۱۳۳۹ به ایران آمد. آن موقع ما در تلویزیون تئاتر زنده هم اجرا می‌کردیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران