شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119669 | |

در باکس‌آفیس امریکا در آخر هفته‌یی که پشت سر گذاشته شد فیلم «یک جای بی‌صدا» موفق شد تا جایگاه نخست را از آن خود کند.

در باکس‌آفیس امریکا در آخر هفته‌یی که پشت سر گذاشته شد فیلم «یک جای بی‌صدا» موفق شد تا جایگاه نخست را از آن خود کند.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، «یک جای بی‌صدا» با فروش

۵۰ میلیون دلار فیلم جدید اسپیلبرگ یعنی «بازیکن شماره یک آماده» را در باکس‌آفیس به مکان دوم راند.

«یک جای بی‌صدا» از کمپانی پارامونت فیلمی ترسناک به کارگردانی جان کراسینسکی که کمتر از سه دقیقه دیالوگ دارد، با فروش چشمگیر ۵۰ میلیون دلاری کار خود را شروع کرد. این فیلم که در ۳۵۰۸ سالن سینما به نمایش در آمده موفق شد تا دومین فیلم پرفروش در سه روز اول هفته اکران در سال ۲۰۱۸ شود. پیش‌تر «پلنگ سیاه» با فروش ۲۰۲ میلیون دلار جایگاه اول را در اختیار گرفته است. فیلم شماره یک این هفته که با سرمایه‌گذاری ۱۷میلیون دلاری ساخته شده و امیلی بلانت و میلسنت سیموندز بازیگران آن هستند به راحتی موفق شد تا فیلم شماره یک هفته پیش را به جایگاه دوم براند و فیلم اسپیلبرگ تنها فروشی 25.1میلیون دلاری را ثبت کرد.

این فیلم با کاهش ۴۰ درصدی نسبت به هفته پیش در مجموع تاکنون 96.9میلیون دلار فروش کرده و در چین با فروش چشمگیر 161.2میلیون دلاری روبه‌رو شده است و در بازار جهانی این هفته فروشی 81.7میلیون دلاری را ثبت کرد.

«مانع شوندگان» دیگر فیلم جدید باکس‌آفیس امریکا با اکران در ۳۳۷۹ سالن سینما 21.4 میلیون دلار فروخت. این فیلم ساخته کی کنون با درجه R یک کمدی است که بهترین فروش کمدی در سه روز اول اکران را پس از فروش «سفر دختران» در سال گذشته با فروش ۳۱ میلیون دلار ثبت کرده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران