شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119503 | |

ارکستر سمفونیک تهران آخر فروردین ماه نخستین اجرای سال 97 خود را با رهبر میهمان در تالار وحدت به روی صحنه می‌برد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی،

 ارکستر سمفونیک تهران آخر فروردین ماه نخستین اجرای سال 97 خود را با رهبر میهمان در تالار وحدت به روی صحنه می‌برد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، پژمان معمارزاده رهبر ارکستر فرانسوی - ایرانی و نوازنده ویلنسل به تهران سفر می‌کند و در روز ۳۰ و 31 فروردین ارکستر سمفونیک تهران را رهبری می‌کند. پژمان معمارزاده هنرمند مقیم فرانسه است. او در 17سال گذشته ارکسترهای مختلف را در اروپا رهبری کرده است.

پژمان معمارزاده متولد 1351 است. او تحصیلات خود را در کنسرواتو پاریس، بلژیک، اتریش ادامه داده و بعدها در ماینز آلمان به پایان رسانده است. معمارزاده فروردین ماه سال گذشته نیز به عنوان رهبر میهمان ارکستر سمفونیک تهران را همراهی کرده است. در این اجرا توسط ارکستر سمفونیک تهران قطعاتی از گابریل فوره: اِلِژی (مرثیه) برای ویلنسل و ارکستر، گابریل فوره: پس از یک رویا برای ویلنسل و ارکستر، کامیل سن-سانس: سمفونی شماره۲، فرانس لیست: پرلود، هکتور برلیوز: رقص مجارستانی نواخته می‌شود. ارکستر سمفونیک تهران 30 و 31 فروردین ماه ساعت 21:30 در تالار وحدت روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران