شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119329 | |

تهیه‌کننده سریال «شرایط خاص» با اشاره به جزئیات جدید این مجموعه بیان کرد که فضای آن بیشتر بر طنز موقعیت بنا شده است تا طنز کلامی.

تهیه‌کننده سریال «شرایط خاص» با اشاره به جزئیات جدید این مجموعه بیان کرد که فضای آن بیشتر بر طنز موقعیت بنا شده است تا طنز کلامی.

مرتضی فاطمی که پیش از این تهیه‌کننده «کلاف‌های رنگی» به کارگردانی وحید امیرخانی بود در توضیحاتی از وضعیت تولید این سریال به مهر گفت: به‌تازگی اسم سریال به «شرایط خاص» تغییر کرده و همچنین تعداد قسمت‌های سریال نیز بیشتر شده است. او ادامه داد: این سریال قرار بود در

۱۵ قسمت ساخته شود اما فیلمنامه، قصه‌یی داشت که ظرفیت و کشش بیش از ۱۵ قسمت را داشت و از سوی سازمان پیشنهاد افزایش قسمت به ما داده شد که ممکن است تعداد قسمت‌های سریال تا

۲۲ قسمت افزایش یابد.

فاطمی در توضیحات بیشتری درباره قصه و متن فیلمنامه اظهار کرد: این سریال دارای خمیرمایه طنز و قصه‌گو است که امیدواریم مخاطب با دیدن آن حال خوبی پیدا کند. مبنای کمدی داستان بیشتر بر طنز موقعیت است تا طنز کلامی و بخشی از این موقعیت درباره جابه‌جایی شخصیت در طول داستان رخ می‌دهد. همچنین در این سریال مضامین اجتماعی جدی مطرح می‌شود و گریزی هم به دفاع مقدس می‌زند. تهیه‌کننده «هوش سیاه» یادآور شد: حسین تراب‌نژاد و احسان لطفیان متن این فیلمنامه را به نگارش درآورده‌اند و ما از اردیبهشت سال ۹۶ روی متن این سریال کار کرده‌ایم تا الان هم حدود ۹۰درصد از فیلمنامه آماده شده است.

او در پایان با اشاره به فرآیند تولید این کار تصریح کرد: سریال «شرایط خاص» حدود ۵۰ لوکیشن دارد و عوامل حتی در ایام نوروز هم مشغول کار بودند. کامبیز دیرباز، پروانه معصومی، بهرام افشاری، نادر سلیمانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسداللهی، اسدالله یکتا و شهره سلطانی از بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در این سریال قطعی شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران