شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119246 | |

با پایان تعطیلات نوروز، جدیدترین آمار فروش فیلم‌های اکران نوروزی توسط پخش‌کنندگان فیلم‌های سینمایی در حالی اعلام شد که برخی پخش‌کنندگان از وضعیت اکران‌ و گیشه در ایام نوروز ناراضی بودند.

با پایان تعطیلات نوروز، جدیدترین آمار فروش فیلم‌های اکران نوروزی توسط پخش‌کنندگان فیلم‌های سینمایی در حالی اعلام شد که برخی پخش‌کنندگان از وضعیت اکران‌ و گیشه در ایام نوروز ناراضی بودند.

احمد مختاری مدیر پخش «هدایت فیلم» آمار فروش فیلم سینمایی «فِراری» به کارگردانی علیرضا داودنژاد را در مجموع ۲۶۰ میلیون تومان اعلام کرد و و به ایسنا گفت: این فیلم تا روز دوشنبه ۱۳ فروردین‌ماه با در اختیار داشتن ۱۵ سالن سینمایی در تهران ۱۸۰ میلیون تومان و همچنین نمایش در ۱۰ سالن سینمایی در شهرستان‌ها ۸۰ میلیون تومان فروش داشته است و با توجه به پخش تیزرهای تلویزیونی‌اش از روز هفتم فروردین، در روزهای پایانی تعطیلات میزان فروش این فیلم نسبت به روزهای اول بالاتر رفت.

غلامرضا فرجی درباره مقدار فروش انیمیشن سینمایی «فیلشاه» که توسط حوزه هنری پخش می‌شود، بیان کرد: این انیمیشن سینمایی تاکنون درمجموع یک‌میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته و با در اختیار داشتن ۷۰ سالن سینمایی به تفکیک، یک‌میلیارد و ۱۰ میلیون تومان در سیستم ثبت مکانیزه فروش بلیت و همچنین ۹۰ میلیون تومان به صورت ثبت نشده در تهران و شهرستان‌ها فروش داشته است.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش «رسانه فیلمسازان» و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خرگیوش» درباره آمار فروش این فیلم سینمایی گفت: «خرگیوش» به کارگردانی مانی باغبانی با در اختیار داشتن ۲۸ سالن سینمایی در تهران و ۳۹ سالن در شهرستان‌ها تاکنون نزدیک به یک‌میلیارد تومان فروش داشته است.

سعید خانی مدیرعامل دفتر پخش خانه فیلم و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «لونه زنبور» آمار فروش این فیلم را تا پایان تعطیلات نوروز در مجموع 3میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: «لونه زنبور» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد با در اختیار داشتن ۲۹ سالن سینمایی در تهران 3میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان و با نمایش در ۶۴ سالن در شهرستان‌ها ۷۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

همایون امکانیان مدیر اجرایی پخش «نیکان فیلم» مقدار فروش فیلم سینمایی «مصادره» به کارگردانی مهران احمدی را در مجموع 7میلیارد و 70میلیون تومان اعلام کرد که از این مقدار به تفکیک با در اختیار داشتن ۳۱ سالن سینمایی در تهران 4میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان و ۶۶ سالن در شهرستان‌ها 2میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان فروش داشته است و همچنین «فیلمیران» آمار فروش فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا را 4میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان اعلام کرد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران