شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119080 | |

ساعت پخش و تکرار سریال‌های نوروزی که از اول فروردین ماه به روی آنتن می‌روند و همچنین برنامه‌هایی که پیش‌بینی می‌شود مخاطب قابل توجهی داشته باشند، مشخص شد.

ساعت پخش و تکرار سریال‌های نوروزی که از اول فروردین ماه به روی آنتن می‌روند و همچنین برنامه‌هایی که پیش‌بینی می‌شود مخاطب قابل توجهی داشته باشند، مشخص شد.

چهار سریال نوروزی «پایتخت ۵»، «تعطیلات رویایی»، «دیوار به دیوار ۲» و «هیات‌مدیره» قرار است از اول فروردین ماه راهی آنتن شوند.

سریال «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم، تهیه‌کنندگی الهام غفوری و نویسندگی محسن تنابنده حدود ساعت 22:15 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.  تکرار «پایتخت ۵» روز بعد ساعت ۲ بامداد و 14:45 خواهد بود. سریال «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه‌کنندگی مجید اوجی در ۱۵ قسمت ساعت 21:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.  این مجموعه بر اساس طرحی از احسان جوانمرد و توسط گروه نویسندگان نوشته شده و داستان دو برادر به نام‌های رحیم و رستم را به تصویر می‌کشد که در شیراز سکونت دارند. برادر کوچک‌تر که وضع مالی بهتری دارد سال پیش برای تعطیلات عید خانواده رحیم را که یک معلم بازنشسته است به ترکیه دعوت کرده و برادر بزرگ‌تر درصدد جبران است.

«تعطیلات رویایی» در ساعت ۱۲ شب و ۱۶ بعدازظهر روز بعد بازپخش می‌شود. مجموعه «کلاه قرمزی» هم پس از دو سال وقفه قرار است نوروز امسال ساعت ۲۰ از شبکه دو سیما راهی آنتن شود و تکرار آن ۱۲ شب و ۱۵ بعدازظهر روز بعد خواهد بود.

سریال «دیوار به دیوار ۲» به کارگردانی سامان مقدم ساعت 20:45 از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.  «دیوار به دیوار ۲» ادامه داستان پنج خانواده را روایت می‌کند که به خانه جدید نقل مکان کرده‌اند و پس از مستقر شدن با ماجراهای مختلفی روبه‌رو می‌شوند.  همچنین تکرار سریال «دیوار به دیوار ۲» ساعت ۲ بامداد، ۱۰ صبح و 14:20 روز بعد خواهد بود.

15 قسمت از سریال ۱۰۰ قسمتی «هیات‌مدیره» به کارگردانی مازیار میری و تهیه‌کنندگی مهران رسام در ایام نوروز ساعت ۲۳ به روی آنتن شبکه پنج خواهد رفت. نویسنده «هیات‌مدیره» علی خودسیانی است و سریال قصه زوج جوانی را روایت می‌کند که با نقل مکان به ساختمانی جدید درگیر اتفاقاتی تازه می‌شوند.

تکرار «هیات‌مدیره» ساعت ۱۱ صبح و ۱۷ بعداز ظهر روز بعد است.

برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری روز بیست و نهم اسفند ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و جز روزهای شهادت در ایام نوروز هر شب ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می‌شود. تکرار این برنامه ۳ بامداد، ۷ صبح، ۱۱ صبح و ۱۷ بعدازظهر روز بعد خواهد بود.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران