شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119079 | |

انیمیشن «آلفابت» ساخته کیانوش عابدی به سه جشنواره خارجی می‌رود. فیلم انیمیشن «آلفابت» به بخش مسابقه شانزدهمین دوره جشنواره «ریورساید» راه یافت. این جشنواره بین ۱۷ تا ۲۲ آوریل در بخش‌های انیمیشن، مستند، داستانی در کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

انیمیشن «آلفابت» ساخته کیانوش عابدی به سه جشنواره خارجی می‌رود. فیلم انیمیشن «آلفابت» به بخش مسابقه شانزدهمین دوره جشنواره «ریورساید» راه یافت. این جشنواره بین ۱۷ تا ۲۲ آوریل در بخش‌های انیمیشن، مستند، داستانی در کالیفرنیا برگزار خواهد شد. همچنین این فیلم به بخش مسابقه پنجمین دوره جشنواره «تریپولی» بیروت در لبنان که از تاریخ ۱۹ تا ۲۶ آوریل برگزار می‌شود، دعوت شده است.

«آلفابت» از بین ۷۵۰ فیلم متقاضی به بخش مسابقه دومین دوره جشنواره «جیم تروپ» در پنسیلوانیای امریکا که در تاریخ ۱۲ تا ۱۵ آوریل برگزار می‌شود نیز حضور خواهد یافت. «آلفابت» زندگی انسان‌هایی را روایت می‌کند که زندگی کردن را فراموش کرده و از آگاهی و حقیقت دور مانده‌اند. به‌طور کلی این فیلم در مورد مردمانی است که سال‌هاست الفبای زیستن را از یاد برده‌اند، نمی‌بینند، نمی‌شنوند و سخنی بر لب نمی‌سرایند، ولی کلمات بی‌قرار در انتظارند. عوامل ساخت این انیمیشن عبارتند از کارگردان: کیانوش عابدی، انیماتور: فرنوش عابدی، رندر و کامپوزیت: مرتضی نیتی، ویژوآل: حامد پورکرمان، طراح: امیرحسین نوروزی، بک‌گراند: محدثه پیله‌وران، موسیقی: سروش عابدی، محصول: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران