شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 118216 | |

سری دوم «دیوار به دیوار» تا امروز سریال نوروزی شبکه 3 سیما معرفی شده است که در کنار سریال‌هایی چون «پایتخت ۵» و «هیات‌ مدیره» قرار است در تعطیلات نوروزی مخاطبان تلویزیون را سرگرم کند.

سری دوم «دیوار به دیوار» تا امروز سریال نوروزی شبکه 3 سیما معرفی شده است که در کنار سریال‌هایی چون «پایتخت ۵» و «هیات‌ مدیره» قرار است در تعطیلات نوروزی مخاطبان تلویزیون را سرگرم کند.

سریال «دیوار به دیوار ۲» به کارگردانی سامان مقدم و تهیه‌کنندگی حمید رحیمی‌‌نادی در خانه‌یی واقع در خیابان دولت تصویربرداری می‌شود و مراحل فنی آن همزمان با تصویربرداری درحال انجام است تا سریال برای پخش به موقع در ایام نوروز از شبکه 3 آماده شود. فرهاد آییش، ویشکا آسایش، یاسمینا باهر، رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، حسن زارعی، علی شادمان، آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، رضا ناجی و سام نوری ازجمله بازیگران «دیوار به دیوار ۲» هستند که در فصل گذشته هم نقش‌آفرینی کرده بودند. میترا حجار و علی قربان‌زاده هم به سری جدید این سریال اضافه شده و مقابل دوربین رفته‌اند.

طبق صحبت‌های نویسنده سریال با ایسنا، امیرمهدی ژوله که در فصل گذشته «دیوار به دیوار» نقش‌آفرینی کرده بود به دلیل همکاری با سریال «گلشیفته»(بهروز شعیبی) در «دیوار به دیوار ۲» حضور نخواهد داشت.

«دیوار به دیوار» به نویسندگی خشایار الوند در ۲۰ قسمت ادامه داستان 5 خانواده‌ را روایت می‌کند که در فصل گذشته به خانه جدید نقل مکان کرده‌ و پس از مستقر شدن با ماجراهای مختلفی روبه‌رو شده بودند؛ البته در سری جدید این سریال برخلاف فصل گذشته که هر قسمت یک داستان داشت، یک قصه کلی در قسمت‌های متعدد مطرح می‌شود. خشایار الوند، نویسندگی«نقطه چین»، «کمربندها را ببندیم»، «شب‌های برره»، «باغ مظفر»، «گنج مظفر»، «مرد هزار چهره»، «مرد دو هزار چهره»، «قهوه تلخ»، «مسافران»، «پایتخت»، «ساخت ایران»، «ویلای من»، «شوخی کردم»، «پایتخت ۳»، «در حاشیه»، «پایتخت ۴»، «علی‌البدل»، «دیوار به دیوار» و «گلشیفته» را در کارنامه خود دارد.

همچنین او فیلم‌های سینمایی«کیش و مات»، «هر چی تو بخوای»، «برگ برنده»، «شیش و بش» و «مزاحم» را نویسندگی کرده است. سامان مقدم هم کارگردانی سریال‌هایی مانند «دیوار به‌ دیوار»، فصل سوم «قلب یخی»، «پریدخت» و «شمس‌العماره» و فیلم‌های سینمایی «نهنگ عنبر»، «نهنگ عنبر۲»، «یک عاشقانه ساده»، «صد سال به این سال‌ها»، «باگت»، «کافه ستاره»، «مکس»، «پارتی» و «سیاوش» را در کارنامه خود دارد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران