شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 118057 | |

در حالی که کیسی افلک از حضور در مراسم اسکار امسال و اهدای جایزه به بهترین بازیگر زن محروم شد، جنیفر لارنس و جودی فاستر به جای وی این کار را انجام می‌دهند

 در حالی که کیسی افلک از حضور در مراسم اسکار امسال و اهدای جایزه به بهترین بازیگر زن محروم شد، جنیفر لارنس و جودی فاستر به جای وی این کار را انجام می‌دهند. به‌گزارش ورایتی، در سالی که به «سال زنان» شناخته شده اسکار امسال نیز با تغییراتی روبه‌رو شده است. پس از متهم شدن کیسی افلک به سوء‌رفتار جنسی با همبازی‌های زن خود، وی که سال پیش برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شده بود و باید به رسم هر سال جایزه بهترین بازیگر زن را اهدا می‌کرد، از حضور در صحنه مراسم اسکار امسال محروم شد. به جای آن امسال اسکار چهار بازیگر زن را برای اهدای جوایز بازیگری در نودمین دوره برگزاری این مراسم انتخاب کرده است.

جنیفر لارنس و جودی فاستر برای اهدای جایزه بهترین بازیگران زن اصلی و مکمل روی صحنه می‌روند. در عین حال جین فوندا و هلن میرن نیز برای اهدای جایزه بازیگران مرد روی صحنه می‌روند.

امسال فرانسیس مک دورماند برای بازی در فیلم «سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری» و‌ گری اولدمن برای بازی در نقش چرچیل در فیلم «تیره‌ترین ساعت» امیدداران اصلی دریافت جایزه بهترین بازیگر زن و مرد هستند. به‌طور سنتی برندگان سال پیش جایزه همان بخش را برای جنس مختلف اهدا می‌کردند، اما در ماه ژانویه روشن شد کیسی افلک بازیگر برنده جایزه بهترین بازیگر مرد که سال پیش برای «منچستر کنار دریا» این جایزه را برده بود از حضور در مراسم و اهدای جایزه محروم شده است. او همراه تهیه‌کننده و فیلمبردار فیلم «من هنوز اینجام» در سال ۲۰۱۰ به این رفتار متهم شد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران