شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 118052 | |

هانیه توسلی با بیان اینکه در طول سابقه بازیگری‌ام به مافیا برنخوردم، گفت: توصیه‌ام به علاقه‌مندان بازیگری شروع کار از تئاتر است.

هانیه توسلی با بیان اینکه در طول سابقه بازیگری‌ام به مافیا برنخوردم، گفت: توصیه‌ام به علاقه‌مندان بازیگری شروع کار از تئاتر است.  او افزود: به شخصه خیلی از فیلم‌هایی را که در آنها ایفای نقش داشتم قبول ندارم، به خوب یا بد بودن فیلم کاری ندارم اما نقشی که می‌خواستم و از خودم انتظار داشتم نتوانسته‌ام به‌ درستی بازی کنم و بازی در برخی فیلم‌ها برایم قابل دفاع نیست.

این بازیگر جوان درباره بازی در تئاتر گفت: بازی در تئاتر در روزهای اول و به دلیل سن کم برای من دشوار بود اما بعد از چند بار حضور روی صحنه اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردم. بازی در تئاتر کمک زیادی کرد که دیگر جلو دوربین استرس نداشته باشم. تئاتر به دلیل اینکه تکرار ندارد و زنده اجرا می‌شود قطعا سخت‌تر است و وقتی که کار تئاتر را به خوبی انجام دهید جلو دوربین کار راحت‌تری خواهید داشت. توسلی در پاسخ به اینکه آیا مافیا برای ورود بازیگران در سینما وجود دارد یا خیر، گفت: مافیا در همه جای دنیا وجود دارد اما اینکه من بخواهم قاطعانه صحبت کنم در سینمای ایران این موضوع وجود دارد یا خیر باید بگویم که من طی مسیر رسیدن به بازیگری خوشبختانه به این مافیا برخورد نکردم.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران