شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 116843 | |

انجمن نویسندگان امریکا اسامی برندگان امسالش را طی دو مراسم همزمان در نیویورک و لس‌آنجلس معرفی کرد.

انجمن نویسندگان امریکا اسامی برندگان امسالش را طی دو مراسم همزمان در نیویورک و لس‌آنجلس معرفی کرد.

«ورایتی» نوشت: در مراسم شب گذشته اعطای جوایز انجمن نویسندگان امریکا، نام «برو بیرون» به عنوان برنده بهترین فیلمنامه اورجینال و «مرا به نام خودت صدا بزن» به عنوان برنده بخش بهترین فیلمنامه اقتباسی اعلام شد.

«برو بیرون» که بر اساس فیلمنامه‌یی از «جوردون پیل» ساخته شده برای کسب این جایزه در مرحله نهایی با آثاری چون «بیمار بزرگ»

(بر اساس فیلمنامه «امیلی وی. گوردون» و «کمیل نانجیانی»)، «من، تونیا هستم» (استیون راجرز)، «لیدی‌بِرد» (گریتا گرویک) و «شکل آب» (گیلرمو دل‌تورو و ونسا تیلور) به رقابت پرداخت.

«مرا به نام خودت صدا بزن» که جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی سال ۲۰۱۸ را به خانه برد، بر اساس متن «جیمز آیوری» که برگرفته از رمان «آندره آکیمن» بود، ساخته شده است. «هنرمند فاجعه»، «لوگان»، «بازی مولی» و «لجن‌زار» دیگر نامزدهای نهایی این بخش بودند. جایزه بهترین فیلمنامه مستند هم نصیب «جین» نوشته «بت مورگان» از «نشنال جئوگرافیک» شد.

در بخش تلویزیونی این جوایز هم نام «قصه ندیمه» که فیلمنامه آن اقتباسی از رمان پرفروش «مارگارت اتوود» است، برنده جوایز بهترین اثر درام و بهترین سریال جدید شد و «معاون» جایزه بهترین سریال کمدی را به خانه برد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران