شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 115161 | |

انیمیشن کوتاه «آلفابت» ساخته کیانوش عابدی به جشنواره‌یی در امریکا می‌رود. انیمیشن کوتاه «آلفابت» ساخته کیانوش عابدی به بخش مسابقه هشتمین دوره جشنواره «کویینز» در نیویورک راه یافت.

انیمیشن کوتاه «آلفابت» ساخته کیانوش عابدی به جشنواره‌یی در امریکا می‌رود.

انیمیشن کوتاه «آلفابت» ساخته کیانوش عابدی به بخش مسابقه هشتمین دوره جشنواره «کویینز» در نیویورک راه یافت. این فیلم در هشتمین فستیوال جهانی فیلم «کویینز» نمایش داده می‌شود که حدود ۶۵۰ فیلم برای شرکت در این جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند. از میان این آثار هم ۱۸۱ فیلم برای نمایش انتخاب شده‌اند. این جشنواره از ۱۲ تا ۲۵ مارس ۲۰۱۸ در نیویورک برگزار می‌شود.

«آلفابت» زندگی انسان‌هایی را روایت می‌کند که زندگی کردن را فراموش کرده و از آگاهی و حقیقت دور مانده‌اند. به‌طور کلی این فیلم در مورد مردمانی است که سال‌ها است الفبای زیستن را از یاد برده‌اند، نمی‌بینند، نمی‌شنوند و سخنی بر لب نمی‌سرایند، ولی کلمات بی‌قرار در انتظارند.

عوامل ساخت این انیمیشن عبارتند از کارگردان: کیانوش عابدی، انیماتور: فرنوش عابدی، رندر و کامپوزیت: مرتضی نیتی، ویژوآل: حامد پورکرمان، طراح: امیرحسین نوروزی، بک‌گراند: محدثه پیله‌وران، موسیقی: سروش عابدی، محصول: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران