شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به فرآیند طی شده برای مذاکره با باشگاه ریزه اسپور ترکیه تاکید کرد که با همکاری اشخاص نزدیک به رییس‌جمهور، وزیر ورزش و رجب طیب اردوغان این مشکل درحال حل شدن است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به فرآیند طی شده برای مذاکره با باشگاه ریزه اسپور ترکیه تاکید کرد که با همکاری اشخاص نزدیک به رییس‌جمهور، وزیر ورزش و رجب طیب اردوغان این مشکل درحال حل شدن است.

حمیدرضا گرشاسبی در مورد مسائل مربوط به محرومیت تیم و سفری که به ترکیه داشت، اظهار کرد: با توجه به محرومیت‌های بسیار سنگینی که متاسفانه گریبانگیر باشگاه پرسپولیس شد و در لحظات حساس بازی‌های ما در جام باشگاه‌های آسیا، آسیب سنگینی را به پیکره باشگاه وارد کرد به اعتقاد من این تصمیم‌گیری مقداری عجولانه بود و محرومیت‌ها بسیار سنگین و یک‌ طرفه اعمال شد. متاسفانه پیگیری‌های ما به آن شکلی که مد نظرمان بود به نتیجه نرسید. او ادامه داد: ما با خودمان فکر کردیم که پیگیری‌های قضایی جای خود اما بهترین روش این است که مسائل را دوستانه و با تبادل نظر برطرف کنیم. در سفری که اردوغان، رییس‌جمهور ترکیه به ایران داشت، سلطانی‌فر با ایشان صحبت کرد که وضعیت بغرنجی که بین دو باشگاه به وجود آمده، برطرف شود. به همین ترتیب قرار گذاشتیم که پیگیر مسائل ریزه اسپور شویم. گرشاسبی اظهار کرد: از زمانی که بنده به عنوان سرپرست باشگاه منصوب شدم، پیگیر این موضوع بودم. با انجام هماهنگی‌های لازم، سفری به ترکیه ترتیب دادیم. خوشبختانه این شانس پرسپولیس و ما بود که سفرم مصادف با سفر رییس‌جمهور به ترکیه شد. از وزارت امور خارجه، سفیرمان در ترکیه، واعظی، رییس تشریفات رییس‌جمهور و سلطانی‌فر به خاطر همکاری‌ای که در رسیدگی به این مسائل داشتند، تشکر می‌کنم. طی نشست 4 روزه‌یی که داشتیم به جمع‌بندی بسیار خوبی رسیدیم و در نهایت رضایت این باشگاه را گرفتیم و ان‌شاءالله فردا(دوشنبه) این رضایت به صورت کتبی به دستمان خواهد رسید. سرپرست باشگاه پرسپولیس که با رادیو ورزش سخن می‌گفت در پاسخ به این سوال که نظر فیفا درباره این قضیه چه می‌شود زیرا حکم را فیفا اعلام کرده است، اظهار کرد: فیفا هم با استناد به شکایت ریزه اسپور و شکایت ما پرونده را بررسی کرده و فعلا حکم به محرومیت ما داده است اما دو باشگاهی که با یکدیگر مشکل داشتند به تفاهم رسیده‌اند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران